reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Dziewczyny zjadła bym dobre ciasto drożdżowe ale mam jakieś trudne te przepisy...
Może macie jakis co się szybko robi i zawsze się udaje....?????
Jeśli tak to prosze napiszcie na wątku z przepisami!
 
reklama
Wpiszę na odpowiednim wątku Malinka. Ciasto jest mało słodkie, więc jeśli jesteś "cukiernikiem" trzeba dodać słodkiego dżemu.
Kuzynka ma jeszce łatwiejsze, ale jest na Krecie i chwilowo nie poda.
 
hej, ja tez sie witam

azorek fajnie ze juz jestes w domku z coreczka - zycze duzo zdrowka!!

Jakubka gratuluje synusia!!!!!!!! Niech rosnie silny i zdrowy!

Basiu ciesze sie ze ty jeszcze masz dzidzie w brzuszku, odpoczywaj duzo i oszczedzaj sie, bedzie dobrze :)

mam dzis ostatni dzien w pracy i ostatni dzien neta!!!!!!!! :szok: Conajmniej przez tydzien nie bede na bb:no:.
A w pracy prawie caly czas rycze bo kiepska jestem w pozegnaniach, co sie uspokoje to kolejna osoba przychodzi i znowu rozkrecam sikawki...

Ide poczytac inne watki zeby oderwac sie myslami od tych rozstan choc na chwile
 
Ja robię zaciemnienie od południa i też idę się zdrzemnąc, korzystam poki mogę, tym bardziej,że noce mam przechlapane przez siusianie co 1-1,5 godziny.
 
I tak masz dobrze... Ja ostatnio wstawałam co 15 minut ....
Na szczęście z powotem wstaje co 1 godzinę i jestem przeszczęśliwa :))))
 
reklama
Już z powrotem z arbuzem:-) 3,5 kilo na plecach dla równowagi. Nie mogłam żednych butów wcisnąć, a leje że bez pełnych nie było sensu, w końcu weszłam w takie co ciut przemakają. Dokładnie jak u Megaczki, na poprawę się nie zanosi prze kolejnych kilka dni, żeby choć wyszło słonko na poród.:sorry2:.
Megaczka, widzisz, dotrwałaś jakoś do końca. Prześlę ci na priv. mój nr. telefonu, jak będziesz chciała wiedzieć co sie dzieje na bb to chętnie zdam ci relacje.:tak:
 
Do góry