reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam kochane sierpniowki.....dzis chyba wszysykie zle spalysmy.....ja tez ,nie dosc ze duszno jak w piekle(a okna wszystkie pootwiewane) to spac nie moglam i na siku to juz nie wiem ile razy chodzilam....:szok:
A o 6 burza mnie obudzila....wrr.....na szczescie nie duze grzmoty byly,ale jak ledwo zasnelam to zadzwonil maz z pytaniem czy u nas juz pada,bo u niego w robocie juz leje....:baffled::baffled::baffled: no i juz po spaniu....:dry:

A teraz czekam na brata ,mamy jechac po farbe na ta werande....:happy2:

Ania-anglia,sliczna masz core i widze ze w wieku mojej Gosi.....tez ma 6 lat idzie we wrzesniu do zerowki(a u was jeszcze dzieci mecza w szkole?)
 
reklama
Witam brzuchatki :tak:
U mnie w nocy zaczęło padać i pada do teraz, ja sie cieszę bo chwilka oddechu bedzie :tak:
Kasiu współczuje zarwanej nocy, a męża trza wychować no brzydal jeden, ale dobrze że choć skruche okazał :baffled:
Co to tego jakie są dzidzie w brzuszku i potem w życiu to cos w tym musi być, moja pierwsza była bardzo grzeczna i tak jej zostało, za to druga przeciwieństwo i to niestety żywy ogień, teraz mam tak pół na pół więc mam nadzieje, ze nie będzie tak źle :tak:
 
Witam i dołaczam ie do tych niewyspanych:angry:.

Jak tak piszecie o tym jaka dzidzia bedzie to z mojej małaej bedzie mały nerwósek bo najbardziej kopie jak czakawke ma a tak to sie tylko przeciąga leniwie i sprawdza jak bardzo moja skóra moze sie naciągnąc:sorry2::-D.Oj moze byc smiesznie ja sie malenistwo wykluje.
 
Dzień Dobry Dziewczynki :-)

Ja tez po jakiejś koszmarnej nocy :baffled: Anielka do tego też wstała jakaś nie w sosie więc się zapowiada ciekawy dzień... za oknem szaruga na zmiane z deszczem więc jestesmy uziemione :-( Wczoraj się wzięłam za sprzątanie Anieli pokoju jak dziadek zabrał ją na spacer, i tak się nagimnastykowałam, że szok... do tego dwa worki pluszaków do caritasu i wór plastikowych "śmieci" - my jej zabawek nie kupujemy większośc dostaje po siostrzenicy, która ma babcie wariatkę, która do tej pory (Ania ma 10 lat) kupuje jej pluszaki... ale już zapowiedziałam siostrze, że ja zadnych pluszaków nie przyjmuję...
 
Witam z rana.
Od piątej już nie śpię a teraz tylko ziewam także kawkę muszę sobie zapodać :tak:
Dzisiaj cały dzień przy desce do prasowania chyba spędzę bo w te upały to nie miałam siły prasować a chyba z 5 pralek się nazbierało :no:a w tym trzy malutkich ciuszków .
Moja to w bardzo grzeczna jest ma tylko swoje pory kiedy trochę się pokręci, to mam cicha nadzieję że po porodzie nie będzie tak źle :-) Wszystko się wyjaśni już całkiem niedługo...
 
Ja juz po kawce.....a brata cos nie ma....pewnie zaspal.....:confused::confused::confused:

Ide pozmywam chociaz , bo zlew caly....hi,hi....:-D
Narka ....zajze pozniej....
 
Ostatnia edycja:
Ukradli mi prąd na przeszło godzinę:wściekła/y:, pal licho jak jest pogoda, ale dziś...

Efe , dzięki za linka.

Kaskax25, metal, tym lepiej - artystyczne ogrodzenia, balustradki, ludzie mają hopla na tym punkcie, kowalstwo artystyczne w cenie.

A ja po wstrząsie w szpitalu mam wysokie ciśnienie, szczególnie rozkurczowe w okolicach 90. więc żadna kawka, nawet mocna herbata odpada:-(
 
reklama
Do góry