reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Gdyby nie padało to byś się Kasiu na dworzu z Mateuszkiem rozchodziła i dotleniła...ach upał źle, deszcz źle. Dobrze mówią że babie w ciąży nie dogodzisz:-D
 
reklama
A wiecie jak się wczoraj wkurzyłam!!!!!
Mój pojechał po materacyk który miał już być ostatecznie wczoraj a tu co materaca nie ma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i powiedzieli że nie wiedzą kiedy będzie .To kazałam mojemu zabrać zaliczkę i kupimy materac gdzie indziej!!!!
Zastanawiałam się czy może kupić na allegro ale nie wiem.Jak będzie coś nie tak znowu??To szlak mnie trafi!!!!!!!
 
Nie no Efe zartuje max dwie
Ja też piję po 2 kawy dziennie ,bo mam niskie cisnienie i bez tego nie jestem w satnie wogule funkcjonować.Ale dla równowagi powiem ,ze zawsze na wieczór piję szklanke melisy.Chyba mała nie będzie nadpobudliwa:baffled:.Czytałam gdzies ,że niby w łonie matki można przypuszczać już jaki dziecko będzie miało temperament.Jeśli fika ,kopie ,wierci sie non stop to takie będzie jak sie urodzi i adekwatnie jest jesli jest spokojne w brzuszku.
Ja uważam jeszcze ,ze jesli mamusia jest spokojna i ze spokojem podchodzi do dziecka to ono to wyczuwa to jest też grzeczne.:-)
 
Aniso a ja się gapię na pustą gondolę i szlocham w duszy, że już bym chciała dzidzie w niej widzieć. Tak smutno sama wygląda. A jak jeszcze w piątek łóżeczko rozłożymy to się chyba na bank poryczę i pójdę do szpital żeby mi ją wyjęli, bo już bym chciała potulić.
 
WITAM SIE Z RANA ( UMNIE DOPIERO PRZED OSMA :-) ) , NASZCZESCIE NOCKA DZISIAJ SPOKOJNA BYLA , NARAZIE POCHMURNO - NIBY ZAPOWIADALI TROCHE DESZCZU NA DZISIAJ , ALE TUTAJ CIAGLE SIE MYLA Z POGODA :no: . ZARAZ TRZEBA BUDZIC CORCIE DO SZKOLY :-( , ABY DO KONCA PRZYSZLEGO TYGODNIA - I BEDZIE MIALA WRESZCIE WAKACJE :tak:


A TO MOJA 6 LETNIA CLAUDIA
 
Ja też piję po 2 kawy dziennie ,bo mam niskie cisnienie i bez tego nie jestem w satnie wogule funkcjonować.Ale dla równowagi powiem ,ze zawsze na wieczór piję szklanke melisy.Chyba mała nie będzie nadpobudliwa:baffled:.Czytałam gdzies ,że niby w łonie matki można przypuszczać już jaki dziecko będzie miało temperament.Jeśli fika ,kopie ,wierci sie non stop to takie będzie jak sie urodzi i adekwatnie jest jesli jest spokojne w brzuszku.
Ja uważam jeszcze ,ze jesli mamusia jest spokojna i ze spokojem podchodzi do dziecka to ono to wyczuwa to jest też grzeczne.:-)
Pamietasz film z brzucha jak sie Mati zachowywal??Wiercil krecil na okraglo, zyc nie dawal normalnie i tak mu do dzis zostalo, zawsze w biegu. On nie chodzi na spacer tylko biegnie:baffled:
Dlatego teraz jestem cala w nadziei ze mam spokojniejsze dziecko w brzuchu bo Miloszek jest grzeczniutki:-DOby tak bylo po urodzeniu
 
A ja wczoraj zapomniałam zadzwonić. Malinka i co? oddali zaliczkę?
No na szczęście zaliczkę oddali , mój tam im jeszcze powiedział do słuchu!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A teraz chyba musze na allegro zamówić bo właśnie dzwoniłam do TESCO w Zielonej i nie mają takich materaców...

Pamietasz film z brzucha jak sie Mati zachowywal??Wiercil krecil na okraglo, zyc nie dawal normalnie i tak mu do dzis zostalo, zawsze w biegu. On nie chodzi na spacer tylko biegnie:baffled:
Dlatego teraz jestem cala w nadziei ze mam spokojniejsze dziecko w brzuchu bo Miloszek jest grzeczniutki:-DOby tak bylo po urodzeniu
Kasiu to wychodzi na to że i mój będzie taki!!!???On wiecznie się rusza!!!Nawet na USG jak byłam to gin nie wierzyła że tak cały czas się wierci!!!O raju no to będzie ruchliwy maluch z tego Tomeczka:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kasiu Ty mnie nie strasz. Mój mały to diabeł wcielony. Fika, bryka, wierci się, rozpycha cały czas. Nawet lekarza pytałam czy to normalne, bo on chyba nawet jak spi to się rusza. No i już od 15 tygodnia czułam ruchy taki wiercipieta z niego.
 
reklama
Pamietasz film z brzucha jak sie Mati zachowywal??Wiercil krecil na okraglo, zyc nie dawal normalnie i tak mu do dzis zostalo, zawsze w biegu. On nie chodzi na spacer tylko biegnie:baffled:
Dlatego teraz jestem cala w nadziei ze mam spokojniejsze dziecko w brzuchu bo Miloszek jest grzeczniutki:-DOby tak bylo po urodzeniu
Pamietam ,pamietam.Mój Dominik też w brzuszku był grzeczny i jak sie urodził to tylko oby nakarmiony był i sucho miał w pieluszce i grzeczniutki .Mała teraz też grzeczna owszem ma jakies dni ,ze wierci się czy coś widać nie tak jej pasuje .Ale w końcu to dziecko.Więc powiem po pordzie czy jest grzeczna ,ale jakoś tak jestem przekonana ,ze wiekszym problemów nie bedzie sprawiać:-);-)
 
Do góry