reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Posprzątałam cały dom...
I czuje się jakby walec po mnie przejechał... Na razie przestało padać... ciekawe na jak długo?

Kasiu współczuje i oczywiście innym niewyspanym również ...

Mojego nawet nie budzę niech śpi ile chce, bo przy takiej pogodzie znów mu ciśnienie będzie skakać, a wtedy czuje się fatalnie.

Zapomniałam się pochwalić wczoraj dostałam piękną różę - tak bez okazji...
A, że wazon u rodziców, bo nie przywieźliśmy po przeprowadzce to jeszcze dostałam piękny wazonik :). No i jak tu GO nie kochać .... Nie wiem czym sobie zasłużyłam na takiego kochanego faceta ....
 
reklama
A ja głowę umyłam, sos do sphagetti zrobiłam (tylko mi koncentrat zapleśniał i muszę kupić nowy):dry:
No i zdążyłam się wkurzyć na maxa, bo mi listonosz list polecony ze spółdzielni przyniósł. Z rachunkiem za wymianę zaworów gazowych na 138zł! płatne w ciągu 14 dni! To po co ja fundusz remontowy tej parszywej spółdzielni płacę:wściekła/y::angry::no::wściekła/y::angry::no::wściekła/y::angry:
 
Witam się i ja :-)

Oczywiście tak jak większość z Was niewyspana, całą noc lało, było duszno i co chwila wstawałam, przekichana ta noc.

Dzisiaj wizyta u gina, nie mogę się doczekać, ciekawa jestem ile Madzia waży no i jak tam moja szyjka się miewa, bo ostatnio przez ten remont to się zbytnio nie oszczędzalam :-(

Dzisiaj bedzie koniec remontu i będę mogla zacząć generalne porządki sypialni :tak:, wstawię już kosz małej, zostanie malowanie dużego pokoju, ale tam nic dla dziecka nie ma więć nie będę się tak stresowała.
 
witam po krótkiej przerwie,nie było mnie bo miałam przymusowy pobyt w szpitalu,ale juz jest chyba dobrze(przynajmniej na razie)ale tez po nieprzespanej nocce bo nas zalało i trzeba było wode zbierać
u mnie remont powoli zmierza ku końcowi mam nadzieje,ze w niedziele juz do domku wróce
 
Iwonko fajnie że już jesteś. Ja się już doczekać nie mogę kiedy ci się ten remont skończy, bo brakuje ciebie na forum.
 

Załączniki

  • 380.gif
    380.gif
    76,1 KB · Wyświetleń: 10
Dzien dobry,
ja noc tez mialam nieciekawa. O 1 w nocy zadzwonil do mnie pijany kolega eksa ze Szwecji spytac co u nas slychac i chcial go do telefonu. Bylam tak wsciekla ze nie moglam zasnac:wściekła/y:

Malinka jedz do Zielonej do hurtowni ABC na Objazdowa (niedaleko Tesco) i tam sa tanie, dobre materacyki.

Ide sie szykowac bo dzisiaj ciezki dzien, dobrze ze pogoda laskawa;-)

Jesli sprawdzi sie teoria ze dziecko bedzie takie jak w lonie matki to moja coreczka bedzie oaza spokoju :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry