reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Bry dzień!
U mnie dziś pochmurno za oknem i siąpi deszczyk. :tak:
Fajnie bo mam dziś wizytę u gin. i na pewno sobie poczekam w poczekalni. Ciekawe czy zrobią mi pierwsze KTG:confused:
 
reklama
witam z kawka:-D
powiedzmy ze4 sie wyspalam:dry:a wglowie tak mi sie kreci ze usiasc nie moge bo mlyn:szok:
a jestem sama w domu z cora:szok::dry:
pierwszy raz tak sie czuje:baffled:
dzisiaj wizyta u gina...:-D ale nie wiem jak tam dojde:no:
 
Witam w gronie niewyspanych:baffled:Noc mialam przebojowa. Wpierw czekalam na telefon od meza, mial wieczorem zadzwonic czekalam do 22ej ale nic. wiec dzwonie ja, raz drgugi, trzeci i nic. Godzina 23 a on nie odbiera. Juz mialam przed oczami wypadki i inne straszne rzeczy. Az sie poryczalam. Dzwonilam co chwila i nic. Az o wpol pierwszej w nocy maz dzwoni skruszony ze kolega mial urodziny i sobie popili:angry::angry::angry::angry:Ale jestem wsciekla:angry:Nie za to ze sobie wypil, tylko za to ze ze strachu malo nie urodzilam i nocke zawalilam. :no:
Uspokojona w koncu o pierwszej zasnelam a tu o 3ej jak nie huknie:angry::angry:Burza:szok::szok:A w progu wraz z burza starszy syn co sie burzy boi:baffled::baffled:No i tak w jednym lozku gniezdzilismy sie we trojke a raczej w czworke:baffled:A burza prawie do szostej z przerwami i jak padlam o szostej to o wpol osmej obudzil mnie bol glowy i telefon od skruszonego meza, ktory z kacem do pracy pojechal(dobrze mu tak!!!!)
Nie zycze sobie wiecej takich nocek. Deli wspolczuje ale ty choc w dzien odespisz ja nie mam szans:baffled::baffled:
 
Cześć dziewczyny!!!
Deli oj współczuje tego wczesnego wstawania!:baffled:

U mnie jest pochmurno w nocy troszkę padało ale za to jak fajowo się oddycha taka pogoda mi odpowiada!!!:-D
A mały to jak tylko oczy otworzyłam zaczął buszować w brzuchu i wierci się niesamowicie....:-)
 
masakra jak sie czuje:baffled:
przycorze raz mi sie tak w glowie zakrecilo... ale to na poczatku :baffled:
a teraz to nie wiem czemu sie tak czuje... siedze z wiatrakiem przy twarzy zeby czuc troche chlodu:baffled:
 
hejka dziewczyny ja też noc miałam zarwana przez burze jak walnęło pierwszy raz to dosłownie wyskoczyłam z łózka pierwsze skojarzenie miałam że się dom wali potem powyłączałam wszystko z prądu i już po spaniu w mieszkaniu jasno jak w dzień od tych piorunów było aż oczy bolały a M jak rano wrócił z pracy to powiedział że wszystkie komputery im popaliło ,
 
reklama
Do góry