reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

ja pranie puszczone... moj poodkurza a ja reszte:-D
wcinam teraz czekolade...:-D
pytanie czy mozna zarazic sie rozyczka jak sie mialo za dziecka?
a jak sie jest w ciazy?
 
reklama
U mnie też chata ogarnieta ,pranie wyprane i wywieszone i woda na makaron nastawiona.Jeszcze pozostało mi tylko obgolić się tu i ówdzie bo dzić wizytka i przegląd sprzętu murowany.Jak mąz z pracy wróci to ewnwtualne poprawki strzeli;-),gdyby były jakies niedociągnięcia;-)
 
He he Chogata strzyżenie obowiązkowe:-D ja to tylko przed wizytą to robię bo nie mam po co częściej....;-)
Basiu nie mam pojęcia jak to jest z tymi chorobami....:dry:
A ja bym coś zjadła a nie wiem co:baffled: idę na ogród może truskawkę znajdę.....
 
Mój tylko przeglądnie nie będę się kochac przed wizytą u lekarza ,bo mam dziś mieć wymaz pobierany i ma mnie zakwalifikowac do porodu w wodzie.Więc nie mam mowy tylko spojrzy sobie;-)
oby Ci sie udalo z tym porodem w wodzie:tak:
tez chce ale u nas tego nie ma:dry:
i calej tabliczki juz nie ma:-D
ja mam jutro usg wkoncu:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
podobno lepiej bo jestes zre;laksowana i tak nie boli:-D
zjadlam czekolade i mam zgage:baffled::baffled::baffled::baffled:
Może nawet zdjęcia bedą bo aparat już spakowany tylko nie wiem czy fotograf nie padnie przy tej operacji ,bo jak na początku mówił twardo ,ze idzie ze mna rodzic tak im blizej porodu tym bardziej się boi hihihihihihi .Tylko nic nie mówi udaje twardziela ,żebym się nie smiała:-D
 
reklama
Do góry