reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Mutsy maja śliczne kolorki:),dla mnie niestety ( :( ) okazal sie niewygodny...Dlatego zostalam przy x landerku. Kupilismy w ten weeken fotelik Maxi Cosi i oczywiscie adaptery. Wozek kupimy w sierpniu:)

No właśnie mi te kolorki przeszkadzały w x landerku, bo limitowana wersja OK, ale mojemu nie za bardzo się podobał, a jak ma w tym wózku jeździć Oliwia, a później rodzeństwo to chciałam taki by nam obojgu się podobał.
Mutsy jeździ nam się dobrze i kolorków większy wybór :-) choć i cena większa, ale pocieszam się tym, że mamy w planach drugiego bobaska ...
Dziś jedziemy zamówić i odbiór przed porodem lub po zależy jak wyjdzie Nasza Mała :-)
 
reklama
Hej Megaczka
Aj już nie mam siły do tego materaca nawet dzwonic do nich nie będę mój dziś tam pojedzie i jak nie będzie to zrezygnuje bo już od maja czekamy i nic!!!!!
A w jakimś markecie w Zielonej Górze na pewno dostaniemy!
Współczuje nie wyspania-mi się źle śpi bo co godzine wstaje na siku:baffled:
 
No właśnie mi te kolorki przeszkadzały w x landerku, bo limitowana wersja OK, ale mojemu nie za bardzo się podobał, a jak ma w tym wózku jeździć Oliwia, a później rodzeństwo to chciałam taki by nam obojgu się podobał.
Mutsy jeździ nam się dobrze i kolorków większy wybór :-) choć i cena większa, ale pocieszam się tym, że mamy w planach drugiego bobaska ...
Dziś jedziemy zamówić i odbiór przed porodem lub po zależy jak wyjdzie Nasza Mała :-)
Mi osobiscie Mutsy bardziej sie podobaja niz x lander. Nie slyszalam zeby ktos byl niezadowolony z wozeczka tej marki:tak:
 
Malinka ja też równo co godzinę wstaję na siku ;/
Mola też słyszałam plusy dot. Mutsy, ale tak jak piszę Natt nie każdemu pasuje ich "prowadzenie"
 
hej Malinka, no właśnie dzisiaj będe dzwonić, bo ponoć mają we wtorki dostawę i zobaczymy co mi powie. Mam nadzieję, że jak zacznę teraz wydzwaniać to do porodu będę go mieć;-)
 
Malinka no to współczuje... Ja idę i jak wracam to zasypiam od razu, no chyba, że Mała akurat fika... To troszkę się męcze zanim zasnę
 
Efe fajna rocznice masz dzisiaj :tak: bardzo pozytywne swieto, ja nigdy nie palilam i palic nie bede, sprobowalam kiedys papierosow w podstawowce za namowa kolezanek ale mi nie zasmakowaly i do dzis mi smierdza!! Ale na twoim miejscu wybralabym sie na jakis super deser do knajpki, ale twojemu facetowi sie nagroda nie nalezy!!

Witam :-)
Ja znów dziś mam dzień pełen wrażeń :tak:... Trzeba pozałatwiać kilka spraw i z końcu zamówić Oliwii mebelki, wózek i inne rzeczy :-), bo dzieciątko wyjdzie i będzie z nami spało :-D... Trzymajcie kciuki bym dostała duży rabat :-) na zakupkach...

Miłego dnia życzę


to fajny dzien cie dzis czeka :tak: i oczywiscie kciuki bedziemy trzymac :-)

ja jade dzis odebrac lezaczek zamowiony i musze kupic reczniczki z kapturkiem no i zobaczymy co jeszcze mi wpadnie w oko w sklepie :-D

ale to dopiero po pracy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Basiu a ja zmyłam garki i sprzątnęłam w kuchni i nic nie robię więcej....
W ogóle ostatnio mało robię a prania mi sie tyle uzbierało że szok!!
Ale czekam na pralkę bo dostane po babci i postawie sobie w końcu u siebie w łazience i nie będę musiała korzystać z teściowej pralki i nosić tego prania obok do domu!!!
 
Do góry