reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
No to ja już po śniadanku najadłam się a teraz nie chce mi się ruszać:-)
Fajki to okropna sprawa.Ja bardzo rzadko popalałam z koleżanka ale tak żeby mój nie wyczuł bo on nie pali i zawsze to czuć bardzo od drugiej osoby.Ale powiem Wam że na początku ciąży to mi pachniały papierosy i bardzo chciałam zapalić!!:szok:
Ale nie zapaliłam i nie zamierzam palić...

U mnie już 21 stopni w cieniu a w słońcu pewnie ponad 30 i żadnej chmurki,lubie taką pogode ale teraz to tak średnio na drugi rok mam nadzieje że będzie ładnie!!

A wiecie co mój mnie namawia żeby na weekend nad morze pojechać ale ja nie wiem czy to nie jest już za późno....?
 
Efe gratuluje.. mi sie nie udalo i dallej cmie:no::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
bylam glupia ze po corze zaczelam....:-(
ale terazjuz kooniec... poporodzie rzucam:tak:

Jeny Baśka - bo Basiu to nie moge napisać! - trochę późno na takie refleksje :wściekła/y::wściekła/y:, że rzucisz po porodzie... no wściekam się jak czytam takie rzeczy... to nie lepiej rzucic teraz, zaraz :confused: Matko, przeciez Ty nosisz w sobie dziecko!
Sorry, że tak ostro ale sie wkurzyłam... najbardziej tym, że po porodzie rzucasz, a w ciąży nie....
 
Basiu ja nie wiem co za lekarz pozwala kobiecie ciężarnej palić!?!

Co do toalety to też miałam z tym problem i z kawą (no weź do kawy nie zapal?!)
Ale prawda jest taka, że to nasze głupie palaczy myślenie. Takich wymówek jak nałogowcy nikt inny nie wymyśli.

I mam taką teorię, bo maja mama już ponad 30 lat pali, że to dzięki niej tak mi łatwo przyszło w nałóg wpaść. Całe życie fajki czułam:(
 
Ostatnia edycja:
ja mam do Was pytanie
moja kuzynka dwa razy poronila bo sie serce nie wyksztalcilo...
podobno sa jakies badania genetyczne ale na czym one polegaja?
ona bardzo sie stara o dziecko ale im nie wychodzi a moj kuzyn ma niewydolnosc nerek moze to jakos dzialac na ciaze?
 
Matko nic mi sie nie chce robić dziś ,a powinnam za robotę się wziąśc bo po południu do gina jade i położnej na pogaduchy.Wczoraj nic nie było robione przez te przygody i dziś już musze się zabrać:wściekła/y::angry:
 
Nie wiem Basiu ja nie lekarz niestety. Ale różne rzeczy mogą mieć wpływ.

Dobra laski ja się pożegnam już. Idę z kuzynką i koleżanką na polowanie po lumpkach.
A potem po ten wózek. Odezwę się wiczorkiem jak wrócimy ;)

Miłego dnia życzymy:]
 
reklama
Do góry