reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

witam sie z kawka:-D:-D:-D
co godzine sie budzilam bo jakies glupoty mi sie snily:no:
ale jak przeskoczylo w krzyzu to jak dzidzia usnelam:-D
u nas slonko niesmialo wyglada z za chmur:-D:-D:-D
Efe gratuluje.. mi sie nie udalo i dallej cmie:no::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
bylam glupia ze po corze zaczelam....:-(
ale terazjuz kooniec... poporodzie rzucam:tak:
czlowiek uczy sie na bledach:zawstydzona/y:
moj pali i nie ma zamiaru rzucic:no:
 
reklama
Basia matko nie pisz mi takich rzeczy że ty w ciąży palisz!!!
Ja wiem, że to paskudny nałóg ale sama świadomość tego, że w twoim brzuszku jest ktoś kto rośnie i się rusza!!!
Nu nu nu!!!


Swoją drogą,
Chyba nie ma gorszych przeciwników palenia niż ci którzy rzucili?
 

Załączniki

  • x1pDl9kSGORuuWmPgeZRaKR6FWYmbQSgvkOsXrdVOhbhOSmk-Maaa3m_egWN40gllxOmq2RtUDg37NBOcrpoSjpJjxx76lLR.gif
    x1pDl9kSGORuuWmPgeZRaKR6FWYmbQSgvkOsXrdVOhbhOSmk-Maaa3m_egWN40gllxOmq2RtUDg37NBOcrpoSjpJjxx76lLR.gif
    12,9 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
Witam brzucholki :tak:
Ja dziś wreszcie na swoim i sie wyspałam wreszcie :-D nad ranem skurcze mnie brały już mnie to stresuje na maxa:baffled:
Efe gratuluje rzucenia palenia przy dzidzi jak znalazł :-D:-D:-D
 
pale... ale najslabsze jakie sa i te mi tez nie podchodza:zawstydzona/y::no:
ja pale mietowe bo inne mnie dusza:zawstydzona/y:
ale ja juz zpowiedzialam ze rzucam i moj tez musi a co z tego wyjdzie.. on sie smieje ze wystarczy jak ja sie poswiece:dry:
 
reklama
Do góry