reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Anet wcale nie chłodniej...:dry:
Zobaczymy jutro też ma padać.:confused:

Ja już się pożegnam i idę się umyć z tego całodniowego upału:sorry2:
Miłego wieczorka życzę:tak:
Do jutra!
 
Mam wiadomosci od Rubi. Zostawionao ja na oddziale poniewaz ma skurcze ok. 50% ale sa niereularne. Szyjka sie skrocila ale jest zamknieta, takze narazie nie beda robic CC jutro dalsze badania. Macie pozdrowienia:-D
 
Ja Mateuszka urodzilam w 40ti 5 dni ciazy a w ksiazeczce mam 40tydz. i chyba tak wole a nie jak slon w 41 albo 42;-)
No dziękuje bardzo za tego słonia :wściekła/y: ja urodziłam Anielkę w 42 :-D:-D:-D Chociaz patrząc na to jak wyglądam teraz to może i nie mam sie co burzyć :baffled::baffled:

RUBI nogi zaciskaj!!!
 
Ostatnia edycja:
No Rubi nie rozpakowuj sie nam jeszcze....:-)

Ja tez sie pozegnam na dzis....ale spac jeszcze nie ide.....poogladam cos moze w telewizorni....do jutra sierpniowki....no i trzymac nogi zacisniete.....:-D:-D:-D:-D:-D
 
Chogata moze dlatego ze termin @ tak wskazywal??
Jak rodzilam kube nie patrzono za bardzo na terminy z usg przynajmniej u mnie, mialam termin z @ na 8 kwietnia a z usg na 18ego a porod wywolano 18ego
Tak szczerze powiedziwszy to ja tylko podałam przyblizony termin ostatniej @ ,ponieważ ja o ciązy dowiedziałam się na początku 3 m iesiąca ,bo do tej pory miałam jakies upławy (wiadomo ,ze to nie było to co okres ,ale krew leciała nie tylko jakies brudzenie czy plamienie ,ale to trwało max. 3 dni a okres mam normalnie 7),ale nawet lekarz mi tłumaczył,ze może przeciazyłam się ,że może wreszcie się to wyregulowało itd.No i oczywiscie jak przyszło co do czego to ja nie pamietałam jaka datę @ miałam 3 miesiące temu:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Wlasnie wrocilam do domu z piecioma siatami zakupow i ledwo zyje:baffled: Kupilam m.in. ksiazke Zawitkowskiego (zamawiana mi nie przyszla) i obejrze sobie dzis w lozku dolaczona plytke.
Ide poczytac na inne watki;-)

Zna ktoras jakas stronke na ktorej mozna wyliczyc termin porodu uwzgledniajac dlugosc cyklu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry