reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Ja dopiero teraz mogłam zajrzeć - Anielka poszła się zdrzemnąć - jeszcze nic nie czytałam ale zauważyłam, że mamy nowy wątek :-D:-D:-D
Jej aż łezka mi się w oku zakręciła :) Aneczka już ma Juleczkę :-D:-D Jak bardzo się cieszę :-D:-D:-D
 
ja uciekam... musze sie umyc a moj chce jechac do siostry:-D
a cos mnie spanie muli... czuje sie jak nacpana:dry:
kawa wypita i nic nie pomaga:dry:
milego dzionka zycze,... zajrze jak wroce:-D:-D:-D
 
Popracowalam i wrocilam do domku jak najszybciej sie dalo bo pogoda jest okrutna:baffled:

Chogata ja bylam u fryzjera w srode i w piatek i ledwo uszlam z zyciem. Bylo mi potwornie goraco. Chcialy mnie posadzic pod "podgrzewaczem" zeby kolor szybciej chwycil a pozniej zeby maska lepiej zadzialala. Ale sie nie dalam. Moja fryzjerka sie smiala zebym juz nie przychodzila przed porodem bo jak im urodze w salonie to bede musiala miec do konca zycia za darmo:-D

Rubi mam nadzieje ze to falszywy alarm... Trzymam kciuki;-)
 
Najserdeczniejsze gratulacje dla Aneczki i jej córeczki !!!! życzymy tez szybkiego powrotu do domku :)


ja dopiero niedawno doczytałam i się wzruszyłam...i oczywiście stracha z lekka mam bo torba nie gotowa, mnóstwa rzeczy brakuje a psychicznie to już w ogóle...
ja zamiast wyprawke kupowac to sie wczoraj po żaglowcach w Gdyni szlajałam...

Rubi trzymaj się!!!jeszcze troszke...

Nowy watek śliczny :)
 
reklama
Do góry