reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

hmmm....
3majcie sie cieplo sierpnioweczki - musze jechac do szpitala ale 3majcie kciuki zebym nie byla numerem 2 na powstalej ostatnio liscie... mam jeszcze rowne 5 tygodni do terminu....:-:)-:)-:)-( i na bank sa jeszcze dwupaki przede mna do rozpakowania...

pa
 
reklama
no wlasnie nie wiem co sie dzieje wiec zadzwonilam do gina i kazal mi jechac do szpitala :-( jak zapytalam czy mnie rozpakuja (strasznie sie tego boje) to powiedzial ze zalezy jak wyglada szyjka i zapis KTG...

od wczoraj napina mi sie mocno brzuch i cos jakby sciskalo od spodu a dzis doszly do tego takie bole jak na miesiaczke....

laktator sie wygotowuje, ja przepakowuje torbe zeby sprawdzic czy aby wszystko jest i czekam na meza...
 
no wlasnie nie wiem co sie dzieje wiec zadzwonilam do gina i kazal mi jechac do szpitala :-( jak zapytalam czy mnie rozpakuja (strasznie sie tego boje) to powiedzial ze zalezy jak wyglada szyjka i zapis KTG...

od wczoraj napina mi sie mocno brzuch i cos jakby sciskalo od spodu a dzis doszly do tego takie bole jak na miesiaczke....

laktator sie wygotowuje, ja przepakowuje torbe zeby sprawdzic czy aby wszystko jest i czekam na meza...
kobietko poczkaj jszcze troche....;-)
 
reklama
Hej dziewczyny. Kurcze w weekend nie wlączalam kompa,a tu takie newsy. Aneczka jest juz szczęśliwą mamą. Ależ jej zazdroszcze,ze ma coreczke juz przy sobie...Chcialabym,zeby juz byl moj termin....A tu jeszcze ponad miesiąc czekania...

No,ale musze sie pochwalic,ze mam juz doslownie wszysko poza materacykiem i wózkiem. Wszystkie ubrania,kosmetyki,fotelik itd juz mam:). Ahhh.jeszcze spirytus do przemywania musze kupić:) i wiecej pampersów:)

Rubi trzymam kciuki,zebyś jeszcze w dwupaku wrocila do domku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry