reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Byscie nas musiały widzieć w sklepie jak coś wybieramy, spieramy sie dosłownie o wszystko no ale całe szczęście, że w koncu mój ustepuje...:-D:-D:-D
Mój za to ma swój gust i jak mu się coś nie podoba to NIE i koniec. :dry:
Ale co do łóżeczka wie jakie ma kupić i fotelik bo najpierw jeździliśmy i oglądaliśmy także się nie martwie zbytnio. Chyba że powie, że mu się ten kolor nie spodobał i wziął inny. Wtedy to mnie chyba szlag trafi:wściekła/y:
 
reklama
siedze i ciezko mi sie za cos wzias:dry:
u nas sie cos chmurzy... ciekawe czy popada:-D

biorre sie za robote bo nic nie wskuram:-D
potem zajrze jak juz cos ogarne:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oki i ja się zmywam porobić coś pożytecznego, bo mnie już cztery litery bolą od siedzenia przed kompem. Będę się krzątać i zastanawiać jak to będzie jak ja urodzę. Ech...
 

Załączniki

  • 13960.jpg
    13960.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 62
U NAS WKONCU TROSZKE SIE ZACHMURZYLO , MOGLOBY TROSZKE POPADAC , COS MNIE MOJ BRZUCHOLEK POBOLEWAL W NOCY I NIEWIEDZIALAM JAK MAM SIE ULOZYC DO SPANIA :no: , COS PATRZE RANO NA NIEGO I MIALAM SIE WLASNIE ZAPYTAC MEZA CZY CZASEM COS MI SIE TROCHE MOJ BRZUCH NIEOBNIZYL NO I ZANIM JA SIE ODEZWALAM TO MOJ MAZ MI SAM TO WLASNIE POWIEDZIAL - " COS MI SIE WYDAJE ZE BRZUCH CI SIE OBNIZYL :baffled::tak:" . TAKZE TERAZ NAM POZOSTALO TYLKO CZEKANIE KTORA Z NASZYCH DZIDZI BEDZIE NASTEPNA :-)
 
Aniu anglia wklej sobie bbcode suwaczka do sygnatury w ustawieniach, nie bedziesz musiala za kazdym razem zalacznika dodawac a i suwaczek bedzie bardziej widoczny, to samo z napisem:tak::tak:
 
teraz obiadek i lekkie oganiecie pokoju:-D
dzidzia sie tak rozbrykala ze az boli:dry:
ale spodnie zrobione... chyba w nie wejde:dry:

normalnie tyle spalam a cos mi sie oczy zamykaja:dry:
dajcie mi kopa w du** bo nic nie zrobie:zawstydzona/y:
a mam tylko miesko do postawienia:dry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ide miesko postawic i zaraz wracam:-D

postawione... juz jakis plus:-D:-D:-D
narobilam zapachow i jestem glodna ale musze poczekac:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry