reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Hmmm sosik no też bym zjadła ale nie mam....
Dziś na obiadek pomidorówka a potem ryż sałatka i kotleciki
No poleżałam i mi trochę lepiej
Dziewczyny ile ja mam wiśni!!!!!!!!!! Która chce to zapraszam!!!!!
 
reklama
ja mam dzis gulasz z ryzem:-D:-D:-D
ja miesa nie tkne ... ale sosu moge litry wypic:-D
mama sie smieje jak zrobi gulasz,,, bo miesa nie biore a ziemniaki w sosie plywaja i mam zupe:-D
 
Basiu to tak jak ja mięsko to może jakiś malutki kawałek-bo mój mnie pilnuje żebym mięsa choć kawałek zjadła ale za to sosu jak u Ciebie na talerzu wszystko pływa!!!!!!!!!!!!!!!!Istna zupa na drugie danie:-D:-D
 
Oj to szkoda że nie możesz jeść lodów...Ale jak chcesz to przyjedz na wiśnie!!Mam ich tyle że pewnie znowu połowa na drzewach zostanie bo nie ma po co ich rwać bo jeszcze kompoty soki i dżemy z zeszłego roku mamy i szpaki będą wcinać je nie długo, bo nikt nie chce a to jeszcze darmo chcemy dać!!!!
A sosik to ja chętnie:tak:
 
reklama
Do góry