reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
ja mam wszystko, tylko burdel w chacie :baffled::baffled::baffled::baffled: nie wiadomo co lepsze :szok:

Więc Mika masz lepiej bo jak w razie czego ty będziesz w szpitalu to dom w magiczny sposób się sam posprząta. A ja się będę denerwować czy mój kupił to co miał czy coś innego. Ale na szczęście już w tym tygodniu mamy mieć wszystko więc kamień z serca...:sorry2:
 
cześć dziewczyny ja też nie mam wszystkiego wczoraj oglądałam łóżeczka na necie i chyba będę musiała coś zamówić bo inaczej maluch nie będzie miał gdzie spać , a bajzel to ja też mam w domu niestety i jeszcze bende mieć bo teraz będziemy robić kuchnie i łazięke pokoje naszczęście już prawie skończone
 
reklama
Do góry