reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam Wszystkie urocze Sierpniowe Mamusie:)

Troszke mnie nie bylo....bo...wypoczywalam z mezem na Helu. Bylo cudownie,pogoda dopisala:)

Mam nadzieje,że u was wszystko w porządku,dzidzie zdrowe i wy takze...za chwile poczytam troszke zaleglosci to sie dowiem co tu sie dzialo jak nas nie bylo.
 
reklama
Witam sie po obiadku....Aneczka fajnie ze sie odezwalas,myslalam rano co tam u was,ale dobrze ze jeszcze sie trzymacie...oby jeszcze pare dni....:happy2:

U nas upal niemilosierny,Joan dawaj do nas ten deszcz,bo nie wytrzymam.....:szok:
 
Anet proszę bardzo, ja się nie obraże jak sobie pójdzie :-)
Mam nadzieję, że ten deszcze nie zwiastuje takiej pogody jak dotychczas, lało non stop przez 2 tygodnie. Dobrze że u nas nie pozalewało tak jak w Kłodzku.
 
u nas pokropiło przez 2 minuty a powietrze takie samo.Przepraszam że was postraszyłam rano, ale sama była w szoku. Dzięki za słowa otuchy. Wlaśnie sprawdziłam glukometrem i wszystko w pożadku. Ale się nerwów najadłam.Po prostu mam paranoje i koniec. Jeszcze niecałe 3 tygodnie i sie z nich wyleczę.
A teraz uciekam do miasta kupić owocków na rynku bo następna okazja w sobotę.
na razie dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
u nas pokropiło przez 2 minuty a powietrze takie samo.Przepraszam że was postraszyłam rano, ale sama była w szoku. Dzięki za słowa otuchy. Wlaśnie sprawdziłam glukometrem i wszystko w pożadku. Ale się nerwów najadłam.Po prostu mam paranoje i koniec. Jeszcze niecałe 3 tygodnie i sie z nich wyleczę.
A teraz uciekam do miasta kupić owocków na rynku bo następna okazja w sobotę.
na razie dziewczyny
wazne ze jestes spokojna i wszystko ok:-D
 
reklama
Do góry