reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
U mnie Anusia wszystko ok. Jestem w pracy, mam tu 18 stopni więc jest mi dobrze. Leki działają - prawie nie mam skurczy. Organizm też juz się do tej chemii przyzwyczaił...
 
witam dziewczyny:-)
my jeszcze w dwupaku ale to kwestia dni pewnie ja tak marzę żeby choć do piątku siedziała aż będzie 36 tygodni;-) mam rozwarcie na 1,5 palca i skrócona mocno szyjkę no i ten czop dalej powolutku po małych kawałeczkach wylatuje:baffled: wiec to naprawdę kwestia dni ale pocieszam się tym że skurcze się uspokoiły:-) mała ma się dobrze waży około 2600 ale łożysko już mam stare więc może to i dla niej lepiej będzie:-:)-):baffled:
pozdrawiam serdecznie :-)
pewnie napiszę następnym razem już po porodzie nie wiem trzymajcie kciuki żeby ten tydzień posiedziała no i żebyśmy po porodzie szybko do domku poszły:-);-)
 
Ostatnia edycja:
Aneczka... ależ ten czas leci! Trzymam kciuki, żeby mała jeszcze posiedziała w środku ;-)

ja jutro mam wizytę i zobaczymy, co u mnie słychać i czy dotrzymam do 30 lipca....
 
reklama
witam dziewczyny:-)
my jeszcze w dwupaku ale to kwestia dni pewnie ja tak marzę żeby choć do piątku siedziała aż będzie 36 tygodni;-) mam rozwarcie na 1,5 palca i skrócona mocno szyjkę no i ten czop dalej powolutku po małych kawałeczkach wylatuje:baffled: wiec to naprawdę kwestia dni ale pocieszam się tym że skurcze się uspokoiły:-) mała ma się dobrze waży około 2600 ale łożysko już mam stare więc może to i dla niej lepiej będzie:-:)-):baffled:
pozdrawiam serdecznie :-)
pewnie napiszę następnym razem już po porodzie nie wiem trzymajcie kciuki żeby ten tydzień posiedziała no i żebyśmy po porodzie szybko do domku poszły:-);-)
Wpadłam na chwilkę
Aneczka w pewnym sensie zazdroszczę Ci ,że już niebawem sie zobaczysz z córeczką.Bo przezdemną jeszcze tyle tygodni ,że już wolę nie myśleć:angry:
 
Do góry