reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Widzę, że córeczka Aneczki już próbuje chadzać własnymi drogami, oby jeszcze trochę posłuchała mamy i posiedziała w luksusach jak najdłużej. Na zewnątrz bywa różnie.
Trzymajcie się w dwupaku Aneczka.

Ja sobie dziś zaliczam przymusową łaźnię parową;-). Burza pomruczała i ominęła nas szerokim łukiem.
Ostatnio dochodzę do wniosku, że przydałby mi się sprzęcik męski;-). Wzięłabym kaczkę i nie latałabym stale do kibelka po tych furaginach i baletach Młodego;-)

Leżała ze mną dziewczyna 32/33 tc III stopień dojrzałości łożyska. Młoda, zdrowa, sprawna... Położna pytała czy pali , ona nie, tylko +-raz w tygodniu bywa u rodziców, którzy palą. Położna powiedziała, że to wystarczy, żeby łóżysko się szybko starzało.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie sierpniowki....wreszcie moge do was normalnie pisac...:-D
Mam nowa klawiature.....ale ulga,czulam sie normalnie jak bez reki.....:happy2::happy2::happy2:

Aneczka , trzymaj sie jak najdluzej w dwupaku.....jesli dasz rade....(wiem ze to nie zalezne od ciebie) ale tak jak mowisz chociaz do 36 tyg.


Zajze teraz na tajny,a potem ide core kompac,bo wpadla wlasnie z dworu do domciu....a i mi kapiel dobrze zrobi....bo cala sie kleje....:-D:-D:-D
U mnie tez duchota i upaly 30 stopniowe,jak ja to zniose jak bedzie tak dluzej?:confused:

Nie wiem czy dzis jeszcze zajze,jakby co to milej nocki zycze ....i do jutra.....pa,pa....:tak:
 
a ja znowu mam skurcze, leżę więc w łóżku i pewnie jutro nie pójde do pracy.
Trzeba trzymać kciuki za Aneczkę, bo to jeszcze ciągla zawcześnie.
 
ANECZKA tzrymajcie sie dziewczyny - i oby wszystko było jak najlepiej dla Was obu! Buziaki

A mi dzis samochód potrącił kota :-( wygląda, że nic mu się nie stało - ma tylko troche zdarte futerko przy pyszczku - ale babka, która to widziała powiedziała, że az na 2 metry do góry poleciał :-:)-( Mam nadzieję, że mu naprawdę nic nie jest, a jego w miarę normalne zachowanie nie wynika z szoku...

Mam nadzieję, że jutro już bedzie chłodniej - mnie ratują chłodne prysznice, ale i tak mam serdecznie dość a tu jeszcze tyle czasu....
 
reklama
Witam:-). Dawno mnie tu nie było, ale ciągle w rozjazdach i brak dostepu do internetu. Ostatnie dwa tygodnie byczyłam się nad morzem. Pogoda dopisała, nie padało. Trochę odpoczęłam. Całe szczęście czuję sie dobrze, poza bólami pleców. Wczoraj byłam u lekarza, z dzidzią też wszystko w porządku.

Troche poczytam, co tam u Was się działo ostatnio.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry