reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
witam dziewczyny:-)
my jeszcze w dwupaku ale to kwestia dni pewnie ja tak marzę żeby choć do piątku siedziała aż będzie 36 tygodni;-) mam rozwarcie na 1,5 palca i skrócona mocno szyjkę no i ten czop dalej powolutku po małych kawałeczkach wylatuje:baffled: wiec to naprawdę kwestia dni ale pocieszam się tym że skurcze się uspokoiły:-) mała ma się dobrze waży około 2600 ale łożysko już mam stare więc może to i dla niej lepiej będzie:-:)-):baffled:
pozdrawiam serdecznie :-)
pewnie napiszę następnym razem już po porodzie nie wiem trzymajcie kciuki żeby ten tydzień posiedziała no i żebyśmy po porodzie szybko do domku poszły:-);-)
No Aneczka kciuki trzymamy wszystkie, żebyście dotrwały jeszcze trochę. Z niecierpliwością czekamy na nowe, dobre wieści;-) Trzymaj się dzielnie!
 
zauwazylam ze mi zylki na stopach pekaja.... a boli jak cholera....:dry:
pelno siniakow mam:szok:

jak mi sie nudzi:dry:
chyba sie wezme za malowanie polek.... ale za bardzo nie mam weny:dry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja tak z doskoku, bo jesteśmy u teściów, a za chwilkę jadę na szkołę rodzenia po raz pierwszy, ciekawe jak to wygląda ;-)

Aneczka trzymajcie się !! niech dzidzia grzecznie jeszcze chwilkę chociaż posiedzi, trzymam kciukasy za Was obie :*
 
Aneczka- wygląda na to że moje przekorne przewidywania się nie spełnią...trzymam kciuki aby wszystko było ok i żeby mała była zdrowa - nawet jak wcześneij i mała będzie...
 
Ja sie chwilke zdrzemnęła ciekawe co w nocy będę robić .Teraz wcinam zimnego arbuza pycha;-).Zaraz biegnę na basen troszkę ten tłuszczyk namoczyć a co ja orka to musi popływać;-)
 
reklama
a zajadam lody waniliowo capucinowe:-) wiatraczek mnie chłodzi poczekam do 19tej i pójdę z Małą na spacer

Aneczka trzymaj się i trzymam kciuki.pa
 
Do góry