reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
emy kochana ja ci kibicuje z calego serca:) czasem tak jest ze zycie musi nas sprawdzic.....mile to nie jest ale tak bywa.....
mnie tez nie bylo latwo na poczatku ciazy bo wiadomo jak to jest po 3 poronieniach.....i wierze ze skoro los tak chcial zby to dzieciatko przezylo to musi byc dobrze.....
 
dziewczynki nie jest zle:) glowa do gory:) dotrwamy do temninu:) dobrze ze rozwarcia nie ma to najwazniejsze:):):):):)
Aga ja też uważam, że nie należy się stresować chwilowymi dolegliwościami ale teraz to już tylko trzeba zwolnić. Organizm sam mówi stop jak pędzimy. A ty z tych szybkich babek jesteś. Także uważaj na siebie i maleństwo.
 
reklama
Emy - fajnie cie "czytac". Trzymam kciuki, zeby wszystko jak najszybciej wrocilo do normy. :tak:

Aga - niewesolo, widze, u Ciebie, ale najwazniejsze, ze, jak sama mowisz, rozwarcia nie ma! Za Was tez trzymam kciuki. :cool2:

Anulka - Witam nowa sierpniowke :-)
 
Do góry