reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

A lekarz co na to mowi bardzo sie przejmuje??Bo jesli szyjka sie nie skraca to nie masz powodow do az takiego zamartwiania sie. Najwazniejsza jest szyjka wewnatrz i jej dlugosc
wszystko jest ok szyjk tez ale ja takjakos biore do siebie wszystko a moja lekarz bardzo spokojna i usmiechnieta mowila aby sie oszczedzac ale spacerowac mozna.
 
reklama
malinka ten pierwszy to chyba Tom Hanks a trzeci nie mam pojecia, a tobie sie nudzi??
 
malinka ten pierwszy to chyba Tom Hanks a trzeci nie mam pojecia, a tobie sie nudzi??
Tak Kasiu dziękuje!!!
No nudzi mi isę rozwiązuje zagadki na PAZYLU i utknełam na jednej i kicha:baffled:
Czekam na mojego bo ma mi pomóc głowe umyć i na zakupy jedziemy,ale mam nadzieje że żadnego piwka z kolegą nie wypił bo będe zła
 
Witam dziewczynki

Kasia mam pytanko, właśnie weszłam na stronę konkursu Mateuszka, zmieniła się kolejność
To znaczy, że Mateusz dostał te pieluchy czy jeszcze nie?

Pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki, mam nadzieję, że jesteście zdrowe
Buziaki
 
Emy kochana gdybym cos wiedzial w tej sprawie bylabys jedna z pierwszych osob ktora by sie dowiedziala o tym. Niestety pampers tylko posegregowal glosy, pozabieral falszywki a i uczciwym troche poobcinal. A na rozwiazanie konkursu nadal czekamy i nie wiadomo kiedy to nastapi. Nie spiesza sie ani troche. teraz ze 150 zdjec bedzie wybierane trzy z nagroda glowna, reszta 47 dostanie nagrody pocieszenia takze nie wiadomo czy na cokolwiek sie zalapiemy mimo ze jestesmy na drugim miejscu.
Emy podczytuje cie na poronieniach i trzymam kciuki zebys szybko doszla do siebie i mogla sie szybko starac o fasolke. Sciskam mocno
 
no witam sie
przepraszam was kochane ale znow w szpitalu bylam dzis mnie wypuscili:(w czwatrek rano niestety zemdlalam i zaczelam znow plamic na brazowo a ze my konflikt serologiczny mamy to musialam jechac....mialam skurcze i zostawili mnie na obserwacji...porobili badania wszystko ok usg tez tyle ze od wtorku do czwartu dziecko zmienilo pozycje tyle stwierdzili.....na razie skurcze przeszly i mam nadzieje ze tak szybko znow sie nie pojawia i dotrwamy jakos do terminu....kazali odpoczywac ,nie chodzic duzo ,nie dzwigac no i oczywiscie zero sexu....
pozdrawiam was bardzo serdecznie i dziekuje za pamiec
 
Wróciłam ze spacerku i powiem, że się zmachałam tym łażeniem.
Emy jak miło cię u nas widzieć. Stęskniliśmy się za tobą.
Aga to masz przejścia kobieto! Uważaj na siebie. Ja ciebie proszę! Zero robienia czegokolwiek. Tylko jeden wielki ODPOCZYNEK, jasne. I dobrze, że już wszystko dobrze. Trzymam kciuki, żeby już nic takiego się nie przytrafiło.
 
No hej Aga, nie było cię ani tu ani tam
a tu takie wieści
mam nadzieję, że wszystko opanowane i pod kontrolą
odpoczywaj sobie i nie szalej ;-):happy2:

Kasiu, jakoś jestem pewna że Mateusz dostanie te pieluchy, tylko żeby się pospieszyli z głosowaniem bo jeszcze z nich wyrośnie zanim je dostanie :nerd::baffled:

podczytałam że mały znów chory, oby szybko zdrowiał
ty też dbaj o siebie, wkońcu szyjka potrafi zaskoczyć, staraj się odpoczywać jak najwięcej, z całym domem na głowie nie jest łatwo ale musisz o siebie dbać

ja czekam do wtorku na badanie betki, mam nadzieję, że spadnie, bo męczy mnie to strasznie (tak nie chcę brać chemii)
dziś w nocy znowu dostałam silnego krwawienia, nie wróży to nic dobrego
trzymajcie za mnie kciuki

no nic, nie będę zasmucać tak wesołego wątku
buziaczki i uściski dla brzuszków
pozdrawiam
 
reklama
Do góry