reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
no to masz sie fajnie Efe ze pogoda jest spacerkowa:tak:
tu troche wieje, nie skusilam sie na spacer
ale i tak sie niezle nagimnastykowalam dzis bo opsprzatalam , kwiatki przesadzialm i zakupy spozywcze zrobione wiec juz do wieczorka nic nie robie oprocz lezenia ;-)
za pol godziny zaczyna sie Oliwer Twist Polanskiego, wiec zobacze sobie:tak:
 
czyli Ewelinko dla mnie pogody na spacerki z wózeczkiem zabraknąć ma?? buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ależ Aniu ja mam nadzieję, że się to nie sprawdzi ale od kilku lat wolałam urlop planować w czerwcu bo pogoda była zawsze ładniejsza. Mam nadzieję, że będzie ładnie ale nie upalnie. Żebyśmy dały radę.
Mewcia ty się nie martw. Twoja dzidzia może nie być "taka" duża.
 
JA tam jeszcze nie myślę bo bym do głowy dostała. Zostawię to sobie na okres chodzenia do szkoły rodzenia. Tam sobie nadrobie te zaległości.

I wtedy zacznę panikować:)
 
Ostatnia edycja:
tez raczej nie myslalam do tej pory:tak: najwyrazniej mi sie stres przedporodowy wlaczyl, jak to Aneczka okreslilas;-)

poczekamy zobaczymy, narazie wlacze z angielska sluzba zdrowia bo moja polozna mi kazala sie zarejestrowac w moim 28 tygodniu ale juz nie ma miejsca, ani w 29 ani w 30 ani 31 tygodniu:angry: wyobrazacie sobie? nie ma miejsca i koniec dopiero na 3 czerwca
a ja przeciez mam problemy z zelazem
wiec sie zapisalam do zwyklego lekarza na czwartek, zobaczymy:confused:
 
reklama
ok dziewczynki, film sie zaczal a ze mam inaczej niz wiekszosc kobiet i nie mam podzielnej uwagi wiec sie tymczasem zegnam:tak:
wpadne pozniej
a jak by co to milego wieczorku;-):-)
 
Do góry