reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Emy miło cię widzieć. Cały czas trzymam kciuki by było wszystko dobrze u ciebie :).
Aga cieszę się, że u ciebie dobrze. Uważaj na siebie i dużo wypoczywaj, a dotrwamy wszystkie do sierpnia.
Witam nową ciężarówkę.

 
reklama
Witam sie ,ale tylko na chwilunie......
Dzis mam rence pelne roboty,zagladam tylko w chwili przerwy,poczytac co tam u was...ale widze ze wekend sie zaczal i wszystkie pewnie griluja.....
Milego wekendu zycze.....moze poznym wieczorkiem zajze,to chociaz zaleglosci poczytam....
To narka.....:-)
 
pusto tu strasznie:)
a mi się domowy weekend skończył:(
wzięłam się za czytanie książki bo zaraz sesja wieczorynkowa się zacznie:)
pogoda jak rano dziwna tak teraz super, cieplutko, milutko:)
 
No dokładnie taki bede miała:tak:.A ta paczka z tymi gratisami to fajna rzecz jakies kremy ,chusteczki ,pampersy i wałczery na bezpłatne ksiazki dla dzieci, mała rzecz a cieszy:-).Aneczka jak chcesz to zapraszam na kalaforka:tak:.
 
witam sobotnio dziewczynki:-)
ale fajnie ze jest weekend i nie trzeba siedziec w pracy!!
poczytalam cos sie dzialo u Was, i naszczescie dobrze jest:tak:
Aga Ir- trzymam kciuki o porod terminowy, bedzie wszystko ok - tylko zwolnij tempo:tak:

w czwartek kolezanka swoje 4 dniowe dziecko przyniosla do pracy zeby sie pochwalic i niby dziecko przecietne w wadze sie urodzilo ale powiem wam - wydawalo mi sie strasznie duze!!:shocked2:
nigdy nie patrzylam w ten sposob na nowonarodzone dzieci, wlasciwie to na zywo widzialam takie troszke wieksze niemowlaczki albo tylko na zdjeciu wiec ogolnie sie niezle wystraszylam,
nie ma szansy ze urodze drogami naturalnymi:szok:
 
reklama
Ja zaliczyłam dziś dwa spacery. Normalnie rozpusta hihi. Ale pogoda piękna, więc trzeba korzystać. W pracy mi mówili, że maj i czerwiec mają być takie fajne ciepłe a lipiec i sierpień już nie więc odzyskałam nadzieję, że dotrwam do sierpnia. :-D
Faktycznie cichutko tu dzisiaj:sorry2:
To idę też...
 
Do góry