reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
ja pracowałam w miejskim nie polecam, a malarkiewicz to moim zdaniem do kitu bo jak coś z dzieckiem to odsyłają i lipa.
uciekam na spacerek:)
 
Anulka ja mam za soba dwa porody i trzy poronienia. Jak poszlam na wizyte w 19tyg to pani dr podniosla raban ze ostatnio szyjka byla zamknieta a teraz jest rozwarcie na opuszek palca, wiec musze lezec, brac duphaston i sie oszczedzac. Wiec miesiac tak robilam, prawie bo mam roczne dziecko. Po miesiacu gin mnie zbadal i mowi ze dobrze jest wiec ja sie pytam co z tym rozwarciem a ona ze po porodach i poronieniach tak sie zdarza wiec mam sie do bolu nie przemeczac ale lezec nie musze. Takze sama juz zglupialam. Nie mam zadnych skurczy, rozwarcie jest zewnetrzne, wewnetrzne jest zamkniete szyjka sie nie skraca. A wiec nie leze dobrze sie czuje, oszczedzam sie chyba tak jak kazda kobieta w ciazy i jest ok.
 
ja to juz zgłupiałam bo przeciez to moja pierwsza ciąża i tak sie stresuję...nic mnie nie boli wczoraj byłam na usg i jest wszystko ok i tak samo jak Ty mam rozwarcie zewnetrzne na palec a wew. zamknięte.wiec niewiem czy mam sie stresowac i tak to brac do siebie ze az spac nie moge
 
A lekarz co na to mowi bardzo sie przejmuje??Bo jesli szyjka sie nie skraca to nie masz powodow do az takiego zamartwiania sie. Najwazniejsza jest szyjka wewnatrz i jej dlugosc
 
reklama
Do góry