reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

z tego co rozmawialam z lekarzem to mówiła ze od 35,36 tygodnia to juz można rodzic spokojnie a ja musze jeszcze czekac i sie oszczędzac do tego czasu przynajmniej
 
reklama
a to pewnie szykujesz się do malariewicza rodzić co??
j
a tam nie mogłabym bo nie mają odpowiedniego sprzętu ani doświadczenia w ratowaniu noworodków, ani przy porodach nie o czasie i nieprawidłowych.
 
Ostatnia edycja:
tak ale jak narazie to zbieram info na temat tego szpitala i poweim szczerze ze są podzielone zdania na ten temat wiec nigdy nic nie wiadomo bo narazie to z lekarza jestem bedzo zadowolona,ale za oknem mieszknia mam szpital wojewodzki wiec trafie tam gdzie bedzie blizej w zalezności od sytuacji
 
wiesz w olsztynie tylko wojewódzki ma III stopień referencji czyli patologia ciąży i noworodka więc wyboru nie mam:)
już tam zresztą rodziłam:)
 
Anulka ja mam wlasnie rozwarcie zewnetrzne na opuszek palca, ale ja rodzilam juz dwa razy wiec tak niby moze byc.
Witam tak w ogole. Kurcze maly mi dalej marudzi nie wiem czy z choroby czy che na dwor. Glupieje juz. Bede na zastrzyku w ambulatorium to dam go na wszelki wypadek przebadac czy jest lepiej.
 
reklama
Anulka ja mam wlasnie rozwarcie zewnetrzne na opuszek palca, ale ja rodzilam juz dwa razy wiec tak niby moze byc.
Witam tak w ogole. Kurcze maly mi dalej marudzi nie wiem czy z choroby czy che na dwor. Glupieje juz. Bede na zastrzyku w ambulatorium to dam go na wszelki wypadek przebadac czy jest lepiej.
Witam !!!!ja co do tego rozwarcia jestem tak przejęta ze nawet spac spokojnie nie moge ,możesz cos wiecej napisac jak to w Twoim przypadku było?
 
Do góry