reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

dam rade dam!!!!hmm u mnie to ja sama nie jestem pewna bo ta moja niby ostatnia miesiączka trwała raptem tylko niecałe 3 dni i to tak słabo słabo ale myślę tylko o tym aby zdrowe było czego oczywiście też Wam życzę bo to najważnijesze:-)
 
reklama
dam rade dam!!!!hmm u mnie to ja sama nie jestem pewna bo ta moja niby ostatnia miesiączka trwała raptem tylko niecałe 3 dni i to tak słabo słabo ale myślę tylko o tym aby zdrowe było czego oczywiście też Wam życzę bo to najważnijesze:-)

Po USG nie podali Ci terminu ,bo mi własnie na USG podali dokładny trmin raptem o 2 dni sie przesunał.
 
Po USG nie podali Ci terminu ,bo mi własnie na USG podali dokładny trmin raptem o 2 dni sie przesunał.
podali na 28 .08 bo wczesniej mialam na 9.09 ale jakos moja mama mówi ze bedzie wczesniej ale to nic,ostatnio moja kuzynka urodzila 26.04 a miala termin na 4.05 a z usg jej wychodzilo na 19.05 więc nigdy nic nie wiadomo:-)
 
hmmm skurcze?oj a powiedz proszę czy mialaś lub masz jakies rozwarcie?bo w moim przypadku niema skurczy tylko własnie rozwarcie zewnętrzne jest na jeden palec całe szczęscie ze wewnetrzne jest zamknięte
 
reklama
w poprzedniej ciąży miałam rozwarcie od ok 32 tygodnia i niestety mimo leżenia i nospy urodziłam w 35 tyg.
 
Do góry