reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witaj Fasolka27 wszyscy tu bedziemy za ciebie trzymac kciuki i witaj serdecznie. Pisz jak najczesciej wtedy wspolnie moze rozwiazemy jakies problemy. Ja tez poronilam nawet nie raz a trzy i tez sie boje. Ale musimy wierzyc ze wszystko bedzie dobrze. Jak bierzesz duphaston to bardzo dobrze ja tez sie go juz nalykalam przy drugim dziecku i udalo sie dzis mam 10msc bobaska no i 3 w drodze. Pozdrawiam
 
reklama
Hej kobietki,

Ja jestem z grona starajacych. Pomyslalam sobie jednak, ze wlasnie zafasolkowane niedawno kobietki moga mi dac odpowiedz:)

Czy ktoras z Was miala spadek temperatury przed okresem (1-2 dni), a mimo to test wyszedl pozytywny?

pozdrawiam
 
Temperatura nie powinna spadac, powinna sie utrzymywac ponad 37stopni. Raczej jak spada to na @. Ale trzymam kciuki za ciebie moze jednak
 
Ja nigdy nie mam tempki powyzej 37 . Co wazne jest to to, zeby po owulacji miec tempke wyzsza, niz przed. Poziom tutaj nie ma znaczenia (indywidualne dla kazdej kobiety)

Slyszalam, ze niektore kobiety mimo ze byly w ciazy zanotowaly spadek tempki jednodniowy przed samym okresem , po czym ponownie ona wzrosla. .....
 
Bo lepiej nie mierzyc to niepotrzebny stres, wiem cos o tym bo sama mierzylam. Nie ma @ to robic test i po krzyku.:tak:
 
Witam wszystkie dziewczynki. Tydzień temu zobaczyłam na teściku dwie piękne, grube kreseczki :-)
Dzisiaj byłam u pana gin. Termin porodu wyznaczył mi na 13'go sierpnia. Bóle brzucha, które również odczuwam mogą mieć dwojaki charaker. Albo są to bóle wczesnoporonne, albo wzrostowe. Ale gin zrobić usg i powiedział, że nie mam się czym martwić. Wszystko jeste ok. Ogólnie należe do szczęśliwych, które nie wiedzą co to mdłości i pawiki. Jedynie drażnią mnie zapachy i na słodkie patrzec nie moge, ale jakoś nie ubolewam ;-)
Jest to moje pierwsze dzieciątko, a udało nam się z mężem w pierwszym cyklu staranek :-D Pozdrawiam
 
Gratulacje :))))))

Aha,
Mitemil - powiedz ja Wy to zrobiliscie, ze 1szy strzal i bingo ?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie Mamuski!!

Tyle sie tu dzieje ciesze sie ze jestesmy razem na dobre i zle.
Wszystkie sie boimy o Nasze malenstwa...ja jestem dobrej mysli:-)
Wierze ,ze wszystko bedzie dobrze mimo ,ze moja ciaza to tez jest w jakim stopniu zagrozona...juz na pierwszej wizycie dowiedzialam sie ,ze w moim wieku wskazane sa badania ...czy dziecko nie ma dawna strasznie mnie to wystraszylo nie myslalm o tym dopiero po wizycie zaczelam sie nie pokoic...mamy sie zastanowic z mezem czy chcemy takie badania bo te badania niosa pewne ryzyko i juz wogole nie wiem co robic?
Ale teraz ida swieta i chce sie cieszyc nasza Fasolka....zaplanowalismy ,ze w Wigilie powiemy o naszym Szczesciu:-)ale ciekawa jestem min wszystkich ha ha
A Wy juz pochwalilyscie sie bliskim swoim szczesciem?
pozdrawiam Was cieplo Trzymajcie sie Mamuski
 
Do góry