reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

No i coz dzien nie byl dzis dla nas laskawy. Smutne wiadomosci:rofl2: Mnie znow zaczyna mulic choc w ciagu dnia nie bylo tak zle. Niestety takie uroki naszego stanu. Ide spac bo moj synus to prawdziwy ranny ptaszek i wstaje o szostej:szok: Boze kiedy ja sie wyspie, nastepne kilkanascie miesiecy sie nie zapowiada:wściekła/y: Dobrej nocy sierpnioweczki:-):-):-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny.

Nie było mnie 2 dni a tu tyle smutnych wiadomości. :-(Pysia, Słodziutka - tak bardzo mi przykro. :-(Aż mi się łezka zakręciła w oku. Brak słów.... Wierzę, że już niedługo znowu będziecie się cieszyć pięknym stanem ciąży.

Witam wszystkie nowe forumowiczki. Cieszę się, że nas przybywa.

Dziewczyny, ja znowu chora :-( Stan podgoraczkowy znów się pojawił. Katar nie odpuszcza. Oprócz tego doszedł ból ucha. Mam w domu różne specyfiki na ucho, ale pewnie nic z tego nie mogę stosować :-( Może znacie jakieś domowe sposoby?

Zaczęła mnie bolec i rosnąć 1 pierś. To dziwne bo powinny dwie. Nic z tego nie rozumiem. Jutro planuję zadzwonić do gina czy już jest czas na usg i czy będzie widać serduszko. Tym razem chciałabym iść z mężem (bo on nadal nie dowierza, że w ciązy jestem ;-) Może jak zobaczy to uwierzy ;-)).

Pozdrawiam Was ciepło i życzę miłej niedzieli. My chyba kupimy dziś choinke :-) Lubię święta ale w tym roku mnie męczą. A zwłaszcza te tłumy w galeriach handlowych. Wytrzymuję pół godziny a przez następne snuję się kompletnie wykończona.

Pa!
 
Witam z rana. Wkleilam tymczasowoa sygnaturke bo nie jestem pewna dokladnie tygodnia dopiero usg pokaze. Wtedy zauktalizuje.:-DAle juz tak jakos wy juz macie to ja tez chce. Pozdrawiam
 
Czesc dziewczynki!
Zaczynam sie denerwowac... :( Gina mam dopiero 8 stycznia :( a wczoraj w nocy to tak mnie jajniki (chyba to jajniki) zaczely bolec za az spac nie moglam i sie z bolu skrecalam, dopiero po nospie mi przeszlo... Boje sie o moja kruszynke Napiszcie mi bardzo was prosze, czy takie bole sa normalne?
 
aga00782 mnie w pierwszej ciazybolalo praktycznie wszystko. Jajniki, dol brzucha ginekolog stwierdzil ze to bole wzrostowe. Teraz tez boli zwlaszcza brzuch od pecherza jak tylko sie napelnia to boli jak diabli. Ale niby to normalne. Ale jesli cie bardzo to niepokoi to lepiej sprawdz po co masz sie denerwowac. A moze wybierz sie na usg?
 
aga00782 mnie w pierwszej ciazybolalo praktycznie wszystko. Jajniki, dol brzucha ginekolog stwierdzil ze to bole wzrostowe. Teraz tez boli zwlaszcza brzuch od pecherza jak tylko sie napelnia to boli jak diabli. Ale niby to normalne. Ale jesli cie bardzo to niepokoi to lepiej sprawdz po co masz sie denerwowac. A moze wybierz sie na usg?

a nie za wcześnie na USG? Ostatni okres mialam 11 listopada, owulacja byla 30 listopada.. Myślicie ze na USG bedzie juz cos widac?
 
Wiesz mialam na mysli jesli boli cie w okolocach jajnikow wykluczenie ciazy pozamacicznej. W tym wieku ciazy powinien byc juz widoczny przynajmniej pecherzyk. Ale jesli boli cie tak po bokach w okolicach kosci biodrowych to naprawde moga byc bole spowodowane rozciaganiem macicy. Bynajmniej ja tak mam a to juz 3 moja ciaza(nie liczac poronien ale to juz inna bajka). Mialam w ostatniej ciazy w 5tyg usg dopochwowe i pecherzyk byl widoczny dwa tygodnie pozniej widoczne bylo serduszko.
 
reklama
Do góry