reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Czarnula ja sie nie znam na dzieciach ale podobno powinny jeść co 3 godziny. Jak to Twój synek śpi od godz.12 do teraz? przecież to niemożliwe? :no: oże jeszcze nie doszedł do siebie po porodzie? jakieś dziwne to dla mnie ale jak mówie ja sie nie znam :szok:
 
reklama
Witam:-)

Gratulacje dla Gosi - ucałuj Wojtusia!

Czarnula musisz swojego synka obudzić koniecznie do karmienia - noworodki nie mogą tak długo spać, spróbuj go przewinąć czy coś w tym stylu:confused: i koniecznie nakarmić, bo jak takie maluszki tak długo niejedzą to grozi im hipoglikemia a to z kolei powoduje senność i to takie błędne koło:tak:

A ja dziś byłam na usg - maluszek już waży 3kg, więc za 2 tygodnie dojdzie do słusznej wagi:-), zaczęło boleć mnie spojenie - no ale to chyba normalne:-p
 
od wczoraj dziwnie sie zachowuje, przez cala noc musialam wziasc go na swoj brzuch i tak spac bo darl sie w nieboglosy bo gazy mial. dzisiaj wstal karmilam go przez 1 godzinke zaraz przyszla lekarz sprawdzila go okazalo sie ze wszystko ok i dalej jadl przez 30 min i zasnal. i tak spi do teraz. zrobilam mu kapiel ozywil sie przystawilam do cycki i nic spi, laskocze go, rozebralam zeby sie rozbudzil a on nadal nic. no szok. teraz maz zadzwoni do lekarza i ciekawe co powie bo az martwie sie o niego
 
Czarnula nam położna w szkole rodzenia mówiła ze najlepszym sposobem na obudzenie dziecka jest rozebranie go do naga! jeśli to nie pomaga to koniecznie dzwoń do lekarza! lepiej dmuchać na zimne! :tak:
Trzymam mocno kciuki i daj znac czemu sie tak maluszek zachowuje :szok:
 
jejku od 12 to faktycznie bardzo długo.Czarnula dzwoń do lekarza i daj znac co z Twoim małym:dull:

moja mała jest strasznie aktywna,mam wrazenie ze zaraz mi brzuch przedziurawi i z niego wyskoczy,lubie jak sie rusza ale te wygibasy juz nie są takie miłe:sorry:
 
Dzieki za kazde slowo pocieszenia! Wiem, ze jako jedyne na swiecie zrozumiecie o czym klepię.
Faktycznie szkoda, ze nie dotarlam wczesniej, bo wesolo tu macie :)))
Odpowiadajac na zapytanie Kasi - jestem tuz przed 30tka, to nasze pierwsze dziecie, bardzo oczekiwane. Od maja jestem na zwolnieniu i w ten oto histeryczny sposob objawia sie u mnie brak zajecia + nadmierna energia... :/
Trzymam kciuki za wszystkie zblizajace sie porody a tym, ktore juz sa po - gratuluje i zazdroszcze. W sensie pozytywnym.
To ja ide sie nastawiam na kolejne pol miesiaca ciazy - najwyzej sie mile rozczaruje.
Dobranoc mamuski
@->--
 
reklama
Czarnula bez paniki. moja córeczka (pierwsza) też mi wywinęła taki numer że po porodzie w szpitalu ciągle się budziła i nie spała i ciągle ją karmiłam, a jak wróciłyśmy do domu to jak ją położyłam spać to zasnęła tak twardo że nie obudziła sie na karmienie po 4 godz. ja w panikę i zaczęłam na siłę budzić i karmić - zjadła ledwo ledwo i myślałam że potem zaśnie a tu guzik była tak rozbudzona że nie spała do rana - koszmar.
może twoje dzieciątko jest po prostu zmęczone skoro w nocy mało spało, bo bolał brzuszek to teraz odsypia :tak:. a nieprawdą jest że dziecko musi jeść co 4 godziny. maluch sam reguluje sobie jedzonko. jeśli pokarm masz dobry to może jeść rzadziej. gorzej jeżeli zaczyna mu się już mylić dzień z nocą - fatalnie.
głowa do góry wszystko będzie dobrze :-)
 
Do góry