reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Madeline bardzo dziękuje za odpowiedź :tak: ja właśnie mam tak że nic mi nie leci i troche sie martwiłam czy wogóle będe miała pokarm? :szok: ale z tego co piszesz nie ma sie czego obawiać :-D
Wcale sie tobie nie dziwie ze jesteś zakochana w synku bo jest fantastyczny :tak:
 
reklama
Witam dziewczynki! :-)
Ja znowu tylko na chwileczkę bo zaraz czas małą nakarmić. Na szczęście dzisiaj znowu spała jak suseł, po 3-4h bez marudzenia.
Chciałam Was pocieszyć odnośnie figury: ja ważę już dokladnie tyle co przed ciążą, brzucho mi prawie zupełnie zniknęło, tylko trochę to ujędrnić trzeba i będzie super :-)
Tak że jakoś to wszystko potrafi się zregenerować, nawet po drugim dziecku szybko.

jak tam Ola??
 
Naur ale ty byłaś szczuplutka i mało przytyłaś wiec wcale sie nie dziwie że tak szybko wróciłaś do formy :tak:

Ola na 9.30 pojechała do szpitala i ciekawe czy wróci do nas czy już tam zostanie? :-D

Co do ćwiczeń to chyba Janbor wklejała ale w wątku ogólnym o ile sie nie myle?
 
Cześc dziwczyny:-)

zacznę od przekazania pewnej wieści:-)od Mrozik"11 sierpnia o 18:10 urodziliśmy synka.56 cm 4 kg"

Tak więc jak sie spodziewałysmy mrozik jako kolejna tuli swoje maleństwo:-)

Madeline fajnie, że sie odezwałaś i że Wiliamek tak dobrze sie chowa a Twoje doświadczenie z karmieniem napawa nas przerażonych optymizmem, że i u nas nie bedzie tak źle:-)

Kira daj znać jak wrócisz ale szczerze powiediawszy to chyba wolałabym jakby Cie juz tam zostawili bo nie podoba mi sie podejscie lekarzy do Ciebie:no:

Raabit osoby,które mówia, że kobieta po cesarce jest matka drugiej kategorii sa jak dla mnie kompletnymi bencwałami i tyle i nie ma sie co takimi opiniami przejmować:no::wściekła/y::sorry:

Czarnula koniecznie daj znać co z Xawierem, co powiedział lekarz?? U nas na szkole rodzenia połozna mowiła, że niektore dzieci tak mają żę po porodzie odreagowuja szok i moga soac nawet do 20 h:szok: ale oczywiscie trzeba podejmowac probe karmienia co 3/4 godziny.Niesiety nie pamietam w jakiej dobie sie to moze pojawic ale zdarza sie podobno dosyc czesto.Dziecko po prostu odreagowuje trudy porodu.

Ola a Ty mam nadzieje, że sie w koncu rozdwoisz:-) no chyba, że juz tulisz swojego skarba;-):-D
 
czesc dziewczyny
U mnie koszmarna noc :-( Dzidzia pcha w dol, krok mnie rwie, brzuch boli i lekko napiety, ale rusza sie dzidzia wiec na nic nie licze ... bo podobno przed porodem rusza sie malo a moja kopie i wierci sie jak szalona od wczesnych godzin rannych.

Naur i Madeline fajnie ze wszystko ok.
Czarnula
daj znac jak maly dzisiaj.
Kira
odezwij sie po ktg

Jak ja bym chciala zeby sie dzidzia 13 urodzila.
Ja mieszkalam pod nr13, moj facet tez i do tego miedzy nami jest 13 lat roznicy.
jakby wypalilo 13 sierpnia to by bylo tez 13 dni do terminu.
...ale mam marzenia:zawstydzona/y:

milego dnia zycze
 
reklama
Do góry