reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Dziękuje Ola :tak: wiem ze nie ma znaczenia czy poród naturalny czy cc ważne zeby maluszek urodził sie zdrowy :tak: ale wiem że jest taka opinia że cc to nie poród i że takie kobiety to matki drugiej kategorii :-( nie wiem dlaczego niektórzy tak sądzą :wściekła/y: ale mam takie opinie w d....... :zawstydzona/y:
 
reklama
Coooo?????
Nigdy sie z taka opinia nie spotkalam, przeciez to jakis zart.....
Chyba tego nie skomentuje, bo ludzie z taka opinia to jacys niezrownowazeni, nie ma sensu komentowac.
Dla mnie to ty jestes mama pierwszej kategorii, po tym wszystkim co przechodzisz i bedziesz musiala przejsc...
 
Kobitki ja musze spadac bo moj man zachowuje sie tak ze zaraz zwariuje, wydaje dziwne dzwieki z nudow,albo ze stresu, nie wiem ide go czyms zajac.
Film jakis obejzec.
Potem dam znac, moze jakas niespodzianka bedzie.
 
Ola bardzo dużo starszych osób w taki sposób myśli. Sama jestem zaskoczona bo nigdy wcześniej o tym nie słyszałam. Teraz jak wiem ze czeka mnie cc to kilka osób juz mi tak powiedziało! Ale co mnie to obchodzi :-) liczy sie mój synek :-D jego i moje zdrowie :-)
 
Raabit pewnie ze sie nie przejmuj takim glupim gadaniem-najwazniejsze zdrowie Twoje i Maciusia:tak:
Na KTG ide rano,chociaz sama nie wiem w jakim celu:confused:Apropo aparatów-być może że zawyżają,ale gdybym miała tylko w domu taki to ok,ale w szpitalu nie mam niższego,wiec uważam że nie miał podstaw żeby tak mówić:tak:
Ola informuj na bierząco i trzymaj sie cieplutko:-)
 
Raabit matko teraz to mnie zszokowałas:szok:matka drugiej kaegorii??kto tak mówi to jest jakiś niezrównoważony:no:te osoby co tak mówią to są ludźmi drugiej kategorii i powiedz im to,bo nie mają pojęcia co to jest cc i dlaczego się je robi.normalnie sie wkurzyłam:wściekła/y::no::wściekła/y::wściekła/y:jak mozna takie coś mówic:wściekła/y::wściekła/y::no::no::confused2:

Ola miłej nocki i jakby co to informuj:tak:
Kira bidulko życze Ci zeby Twój synuś w koncu sie zdecydował wyjść,biedna się tylko denerwujesz:-(
 
reklama
hej dziewczyny!

powiedzcie mi jak jest z Waszymi bobasami po porodzie?
duza spia? jedza co 3-4 godzinki?
bo moj maly dzisiaj od 12 godziny spi do teraz i nie moge go rozbudzic na jedzenie a probowalam juz wszystkiego.

poradzcie cos
 
Do góry