reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Naur ja mieszkam w Gdańsku w okolicach Ujeściska, pochodzę z Elbląga ale przyjechałam na studia i tak już się zasiedziałam :-)
Mam pytanie do mamuś z Trójmiasta - w jakich "dzieciowych" sklepach się zaopatrujecie? Ja póki co zwiedziłam Akpol i Mama i ja, w Akpolu nie podobało mi się - jakoś tak wszystko rzucone na kupę bez ładu i składu :no: i wcale niewiele taniej niż w tym drugim sklepie. Chętnie weszłabym jeszcze do jakiegoś większego sklepu z art. dziecięcymi tylko nie mam pojęcia gdzie takie są?
 
reklama
Witam,dzis bylam w szpitalu odwiedzic koleżankę,która urodziła slicznego bąbelka.
Rozbawilas mnie Ola z tym skojarzeniem imienia Robert:-D,no to Carlo musi szukać alternatywy.
U nas dzis gorąco i chyba zdecyduje sie posiedziec w domku,jakoś coraz ciężej mi sie ruszac.
 
Laski. Ja mam 500km do morza, więc takie pogaduchy to moze na priv. Nie bardzo nas interesuje kto gdzie mieszka i gdzie robi zakupy. Jak to Naur kiedyś napisała: uważam to za zaśmiecanie wątku:-)
 
Li monka te dwa sklepy to w zasadzie wszystko z dużych. Zostaja jeszcze hipermarkety, ja kupuję w Realu albo Tesco, czasem coś w Selgrosie. W Akpolu faktycznie burdel a w Mamaija drogo, ale coś się da wyszperać. Ja mieszkałam na Chełmie 16lat, znam dobrze tamte strony bo na Ujeścisko z psem chodziłam. A co studiowałaś?

Co do diety to jeszcze nie jeść na początku orzechów i czekolady bo to silne alergeny, no i bez gazowanych napojów i jak najmniej konserwantów, bo też uczulają.

Sylwia za pozwoleniem, to nasz sprawa o czym piszemy a nie jest to off topic, bo piszemy o sklepach dla maluchów. Ja mówiłam o zaśmiecaniu forum przez powielanie istniejących wątków i robienie nowych w złych miejscach.

Madziara a nie miałaś ochoty na lody z polewą z Mc'a?? Bo ja bym takich tortur nie zniosła...
 
NAUR a pamiętasz te słowa:
gold_rank_6.gif




Zarejestrowany: 04-2005
Miasto: Sopot
Postów: 2 161


icon1.gif
Odp: usg 3d Wrocław
Uznaję to za zaśmiecanie wątku. To nie jest właściwe miejsce na takie wątki, powinno być w "ciąza, poród, połóg".

a poza tym, nie wiem czy któraś z nas jest w ogóle z Wrocławia.
_________________
Dziewczyna też miało prawo zapytać
To jest forum o ciąży a nieo miejscach zamieszkania i o sklepach gdzies nad morzem
 
jejku Naur,nie wolno jeść czekolady na początku???nie wiem jak wytrzymam,ja od słodyczy jestem chyba uzależniona,codziennie muszę coś czekoladowego zjeść:eek:
 
Witam !!!
Naur i li_monka to mieszkamy w tej samej okolicy tylko że ja między Ujeściskiem i Chełmem :-) .
Co do zakupów (jestem już mamą 3 letniej Natalki) to wypróbowałam Akpol (butelki, smoczki, kubeczki, czasem zabawki) ale trzeba się do tego bałaganu przyzwyczaić i pozatym markety gdzie jest najtaniej (jedzonko dla maluszka i pieluchy) . no a ciuszki to kwestia wyboru, mi najlepiej odpowiada h&m pod względem jakości i allegro.
ja zaczynam mieć w nocy już pierwsze bolesne skurcze które niestety mnie budzą ale widać że nie są regularne i nie zdarzają się codziennie, ale muszę wytrzymać do sierpnia bo mój lekarz w drugiej połowie lipca ma urlop a bez niego nie urodzę :-).
pozdrawiam
 
Ja natomias jestem uzależniona od serków DANIO I JOGOBELLA. Wstaje w nocy i jem :-)Z tym chyba też ostrożnie trzeba( Madziara coś pisała)
 
reklama
syska241 jak urodzisz to ci przejdzie ochota na słodkości - hormony to załatwią za ciebie a pozatym nie zjesz tego po czym maluszka będzie bolał brzuszek, ja też sobie tego nie wyobrażałam bo nie mam silnej woli ale jak urodziłam i karmiłam to nie miałam na nic ochoty co do tej pory wcinałam w ciąży - szczególnie lody z polewą karmelową z McDonaldsa... mniam i ptasie mleczko ...
 
Do góry