reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Kasia to ladnie zamieszalam ,jeszcze na koniec jak juz sie wszystko wyjasnilo:confused2:
oczywiscie ze te gratulacje byly dla naszej Natalki:-D

Edyta
oby wszystko dobrze ci sie poukladalo, trzymam kciuki, wracaj cala i zdrowa przedewszystkim:tak:

Masz racje Sylwia to byl wyraz politycznej poprawnosci:tak: i negacja kobiet ktore pala w ciazy a potem przy swoich dzieciach - bo niestety takie sytuacje maja miejsce ,brrrrr....

li_monka
witaj nowa sierpniowko:tak:, gratuluje dzidzi!! dolaczaj smialo do nas. Wiesz juz kim jest kruszynka?dziewczyna czy chlopak?

A u nas co?....leje !!!!! i to jak , bez przerwy juz caly tydzien albo i dluzej. Maly kopie mnie okropnie po zebrach!!Sniadanko zjedzone, teraz wymyslam co na obiad, ogolnie nudy.
Wiecie czego jeszcze zapomnialam?ceratki na lozko, takiej plastikowej podkladki w razie gdyby maly byl mokry, taka ochrona materaca.To wazne
 
reklama
Wiesz mroziku tak się składa że zaczęłam pracę będąc już w 3 miesiącu ciąży i po prostu chciałam pracować jak najdłużej - ale nic na siłę wiadomo :no: gdybym mogła to jeszcze bym popracowała ale teraz postaram się wykorzystać to zwolnienie leniu****ąc ile wlezie, no i oczywiście szykując wyprawkę dla maluszka :-)
A tak przy okazji jak daleko jesteście z przygotowaniami? My mamy już kupione łóżeczko (leży nieskręcone) i ubranka, a wózek i fotelik dostaliśmy od rodzinki.
Tak więc mi jeszcze zostało trochę do skompletowania wyprawki ale mam jeszcze dużo czasu (jeszcze spokojnie półtora miesiąca:tak:)
 
Ola czekamy na synka, w suwaczku mam Juniorek bo imię dostanie po moim mężu (taka rodzinna tradycja), a ja nie mam nic przeciwko bo imię bardzo mi się podoba i jest dosyć niespotykane :-)
 
Hej Mrozik jestes!!! Niezly zbieg okolicznosci, bo tez wczoraj o tym czytalam, a jakie dania? Moze zupa warzywna,ogolnie zupy, panierowane piersi z kurczaka,gulasz , kotlety z indyka, potem kartofelki ugotowac, pomidorek czy ogorek to co na mysl przychodzi, leciutkie i pozywne:tak:
 
Li_monka - no to pochwal się tym imieniem, jeśli możesz oczywiście ;-).
Edyta - trzymam kciuki, żebyś szybciutko wrócia do siebie, a maluszek jeszcze pomieszkał w brzuszku.
Ja dzisiaj jestem w stresie, bo jak rano wstawałam do wc, to ciągle miałam twardy brzuch. Teraz też co jakiś czas twardnieje. Skurcze są na szczęście nieregurlane i niebolesne, ale jest ich sporo. Biore ten fenoterol i jakoś dalej są. Zagęszczę dawkę, bo tak mi kazali w razie co i jak jutro bedzie to samo to lecę na ktg.
A o przygotowaniach to nawet mi sie pisać nie chce, bo nadal nie wiem gdzie będziemy mieszkać z maluszkiem - co za stres, ale niestety nic się nie da przyspieszyć :angry:
 
Ola - ja nigdy zupy nie mroziłam. Kotleciki też raczej nie. Jedyne co przechowywałam z gotowych dań to bigos - a tego nie da rady po porodzie :-D. Ogólnie to wychodzi że calego dania i tak sie nie przygotuje wcześniej, więc chyba szkoda miejsca w zamrażarce :-p
 
mrozik - mój mąż ma na imię Jaromir :-) i jest jedyną osobą o takim imieniu jaką znam, więc jak będzie drugi w rodzinie to nie zaszkodzi :-D
A co do jedzonka to napewno przygotuję cały gar leczo, którym zawsze zajadamy się o tej porze roku, oczywiscie odpowiednio zmodyfikowany przepis - na mięsku z kurczaka albo indyka, ale najważniejsze żeby było dużo warzyw... mniam
 
Mrozik kurcze ja nie jestesm jakims specjalista, ale wydaje mi sie ze wszystko mozna zamrazac? czy nie? potem tylko wyciagnac , poczekac az sie rozmrozi i podgrzewac.;-)
 
Też nie znam żadnego Jaromira - faktycznie oryginalne imię :tak:. A ja myślałam że mój mąż wymyślił nietypowe imiona , jesli będziemy mieli chłopczyka (Tymon, Tymoteusz, Tobiasz)
No ja właśnie nie wiem jak jest z tym mrożeniem. A leczo można jak się karmi? Chyba musisz podac li_monka przepis na to twoje, bo ja do swojego to i cebulke i paprykę, a czasem i pieczarki - chociaż tych w ciąży nie lubię :no:, a tego też chyba nie polecają przy karmieniu :-(
 
reklama
Jaromir - niespotykane ale ciekawe:tak: takie meskie brzmienie:tak: .Tobiasz , ladne imie.
A my jeszcze nie mamy imienia, wczoraj znowu wymyslalismy i obydwu podoba nam sie Tomasz, Carlo ciagle mowi ze Robert, a mi sie Robert z alkoholikiem kojazy:eek: Ladne jest tez Kuba albo Szymon , ale Szymonow juz jest tysiace a Kubusiow miliardy
 
Do góry