reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

GOSIA GRATULACJE DLA WAS PO TAKICH MĘCZARNIACH MASZ W KOŃCU SYNKA W RAMIONACH!!!

Kira aż tak źle?? opowiadaj
 
reklama
Nie no Kira to jest jakas paranoja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A co z Małym?? nic nie powiedzieli??? Co to za konował z tego lekarza??? W sumie mając takie nazwisko to ja sie nie dziwie:no::sorry: on sie nie powinien pytac kiedy sie bedziesz kurczyc tylko podjąc jakas konkretna decyzję, bo przeciez takie cisnienie o czymś świadczy doi jasnej cholery :wściekła/y::wściekła/y:

Ile bedą czekac:confused2::nerd: az sie cos złego wydarzy:confused::confused: przeciez to dla ciebie i dziecka dodatkowy stres a magnez przy okazji sprawia, ze macica sie rozleniwia, przeciez oni go zapisuja jak sie ma wczesnijesze skurcze (ja przynajmniej go dostawałam w kroplowce jak lezalam na patologii w 20 tyg. ze skurczami)
 
Ja nie bardzo czuje zeby sie rozleniwiła bo ledwo doszłam do tramwaju-twardy brzuch i ból od pępka do pachwin i to kłucie w kroczu.Myślałam ze nie dojde-a na KTG nic:no:
 
Właśnie Kira a po co magnez?? Bo to przecież przeciwskurczowo działa...czy nie?? zgłupiałam do reszty. współczuję przebojów z Jarosławem K.
No ale już naprawdę niedługo!!

Zmykam do stwora bo coś skrzeczy a Julka zaraz wróci.papa!!!
 
Kira czytałam Twoja relację i az sie zdenerwowałam:wściekła/y::wściekła/y:

a z tymi KTG to jest jakis fenomen, bo ja tez cala noc pawie mam skrcze, co prawda nie jakies mega bolesne, a na KTG nic cisza:no:

NO ale Gosia tez tak miala, meczyla sie nocami a na KTG nic...

Czy te nasze maciczki oszalały razem z tymi wspaniałymi lekarzami??
 
Kira współczuje co za ludzie pracuja w tych szpitalach.Odsapnij sobie i odpocznij troche niemysl o tych... mozna sie w....brak mi słów ale pociesze Cie u nas tez takie przeboje jak niekawusia to telefony nikt nic niewie i niema czasu. Dlatego ja w przyszły tygodniu pójde sobie na ktg prywatnie niechce przeywac jeszcze raz co ostatnio ze mnie olali i powiedzieli ze mały za bardzo ruchliwy i weż tu bądź mądra:wściekła/y:

Naur wpadaj częście opowiedaj o córach i trzymaj dalej za nas kciuki!

Magnez tez dostawałam ale tylko do 36tyg bo potem lekarz powiedział ze hamuje akcje porodową wiec skonsultuj Kira to z lekarzem. Bedzie dobrze wierze w to.
 
Magnez dostałam na obniżenie ciśnienia-przez zmiane ukrwienia macicy-lepiej pochodzic dodatkowe 2-3 dni bez skurczów niz z takim cisnieniem,ale ja już przestałam reagować na ten magnez i to mnie martwi:-(
Janbor nie denerwuj sie z mojego powodu,bo będę miała wyrzuty sumienia:tak:
 
:-):-):-) no co Ty Kira mnie po prostu osłabiaja takie hisorie o naszej durnej słuzbie zdrowia...A takim moim stresikiem to sie nie przejmój kochana bo wiesz, ze my tu wszystkie współprzeżywamy nasze problemy sierpniówkowe i tego sie uniknac nie da:-);-)

Natalka dzieki za info z tym magnezem bo ja sobie durna cały czas zażywam i to dwa razy dziennie po 2 tabletki i moze dlatego nie mam żadnych skurczy:wściekła/y::wściekła/y: kurde od teraz juz nie zazywam.
 
reklama
Do góry