reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Ale ja głupia jestem Natalka bo sama pisze Kirze, ze magnez działa rozleniwiająco na macice i osłabia skrcze a zazywam :szok::no: I sie potem dziwie, ze nic sie nie dzieje:no::happy2:

No nic inteligencji to mozna by mi pozazdrościc:-);-)

RobiłA któras tego krakersowaca, do ktorego umieszczałam przepis kilka dni temu??? My go konsumujemy od 4 dni:-) no ale co tam puki moge to sie opycham:-) dzisiaj robimy wypad do KFC na ostatnie niezdrowe żarełko;-)

hihihi a potem sie dziwie,że mam 23 kg do przodu:szok:
 
reklama
Janbor a skąd mogłaś wiedzie nieprzejmuj sie tym wazne ze juz wiesz:rofl2:
Ja właśnie wrócilam i przyniosłam nam obok z restauracji obiadzik szarma z kurczaka z ryżem i sałatka z kurczaka i warzyw rewelka wiem ze to niezdrowe ale ostatni raz mozna przed karmieniam bo potem to tylko wspomnienia o takim jedzonku:zawstydzona/y::confused2:
 
matko Kira co za patałachy z tych lekarzy:wściekła/y::no::wściekła/y:kuźwa jescze z takim imieniem i nazwiskiem...nie dziwie sie ze ta nasza Polska to spada na psy:wściekła/y::no:a ta pielęgniarka to o łaske zrobiła ze Ci cisnienie zrobiła?a moze akurat jej się na kawke spieszyła co za %&*!@@%!! ehhhhh poprzeklinałabym,ale nie mozna:confused2:

Naur super ze do nas zawitałas,a Uleńka jescze nie raz bedzie ci sprawiac niespodzianki swoim zachowaniem:-)a co do przenoszenia do wrzesnia to ja juz nie wiem czy ja sie w tym wrzesniu nie znajde,ja sie czuje jakby mi jesczze ze 2 miesiace zostały:szok:

janbor ja sapie jak wchodze po shcodach,potem musze chwile odpczac,ale na dół to potrafie zbiec:-)pewnie na tych schodach jeszcze urodze:-D

a co z ta mrozik?ja mam do niej numer,ale ktos mowil ze juz pisal do niej.
a Ola tez cos cicho:nerd:
 
Kira kolejna biedna mama .
Przeklinac sie tu naucze przez tych lekarzy -debili, naprawde,przeciez te historie ze szpitali z rownowagi wyprowadzaja.:wściekła/y::wściekła/y:
Kira sprobuj do innego lekarza, jak Naur, zmienila i odrazu urodzila.
Biedny zuczku, w takiej niewiedzy cie trzymaja, cholera!!!

Naur Urszulka ciekawa swiata:-D:-D

Pozdrowienia dla Madziary i Sylwi

Kira
pisalas ze ten magnez bierzesz na obnizenie cisnienia, czyli jest ci potrzebny, ale z drugiej strony moze on hamuje twoje skurcze i opoznia porod??Paranoja!!To co ty masz w koncu robic??

Janbor chcialam sie skusic na ten twoj placek, ale nie chcialo mi sie tego mleka gotowac 2 godziny.Kupilismy z moim C. torta i po sprawie.Ale skopiowalam sobie przepis:cool:

U mnie skurcze raz bolesne, raz do wytrzymania, nie mierze czestotliwosci, wydaje mi sie jak przyjdzie ten czas to bede pewna na 100% ze to juz.
 
Ja dzisiaj na obiadzik wsuwam barszyk czerwowny zabielany z ziemniaczkami:-) a kolacyjka to KFC:-)

Kasia nie martw sie moze nie bedzie tak zle i do konca sierpnia urodzisz:-) a jakby Ci sie trafiło faktycznie na tych schodach :-):-D:-D to byłoby rawie jak w filmach;-) tam to sie zwykle w taksowkach, przebieralniach albo w jakichś jeszcze inych dziwnych imiejscach rodzi:-)

A na wage to tez juz nie staje bo po co sie dołowac:-) pocieszam sie, że ponzije bedzie scisła dietka to jakos spale te dodatkowe kg....ehehheh grunt to sie pociszac:-)

Do:rofl2: mrozik to ja pisałam ale jak na razie cisza, wiec pewnie tuli swoje malenstwo:-)
 
No wlasnie Ola jakby nie mleko to ten placek sie robi szybko:-) ja tez sie umordowałam z gotowaniem tego diabelstwa a i tak chyba za krotko bo mi sie karmel nie zrobił i musiala juz po otwarciu puszki podgotowac w garnku:-)

A te skurcze to może jednak mierz bo w szpitali sie moga zapytac kiedy sie zaczely i co ile wystepuja....
 
Ciekawy temat o tych kilogramach Janbor, bo ja tez zasuwam ostro z ta waga:szok::szok:,19 na plusie
Juz kiedys z kims rozmawialam na ten temat, po porodzie lekki sporcik, dietka z musu co by malemu nie zaszkodzic, do tego nocne wstawanie i spacerowanie, dolaczamy do tego przemeczenie i figurka wroci do normy :-D:-D

Z tym liczeniem skurczy to ciezko Janbor bo dziwne sa, nie wszystkie takie same i nie wiem kiedy skurcz a kiedy mi brzuch twardnieje.Jak bylam na KTG to czulam jak brzuch twardnieje a zapisalo sie na wydruku jako skurcz, teraz doszly skurcze ktore rospoznaje jak skurcze,dlatego nie wiem jak to liczyc. Troche zamieszalam, ale da sie cos z tego zrozumiec??
 
witam drogie panie:-)
U nas bez wiekszych zmian . Brzuszek sie stawia regularnie , w nocy skurcze juz bardziej wyczuwalne ale bolesne tylko w krzyzu.
Strasznie mi dzisiaj hormony lataja:no: zla jestem a jak cos to lzy mi same naplywaja:wściekła/y:.

Gosiu gratuluje! doczekalas sie wreszcie:tak::-)

Kira brak mi słów. Moze faktycznie powinnas spróbowac gdzie indziej i to jak najszybciej . Przy takim cisnieniu nie powinni czekac tylko od razu cc:szok:
 
reklama
Ola ja tez nie potrafie liczyc skurczy tych niebolesnych i tylko dzieki ktg wiem ze mam je co 3 min. tak samo jak bolesne (te juz licze sama)

A co do wagi to tez mam sporo . 18 na plusie . Jak wytrwam do terminu to do 20 dobije. :szok:
 
Do góry