reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

no Kasia a ja miałam właśnie pytać co z Tobą??

Ola ja znowu chciałabym czasem usłyszec od ojca mojego faceta 'co słychać albo jak sie czujesz" a tu nic ale może to lepsze od nadmiernej troskliwości? już nie wiem. On chyba mysli że jak dał kase na wózek to jest ok ale może to i dobrze bo znowu gdyby narzucał sie za bardzo to tez by było źle!!

my z końca sierpnia to będziemy chyba już z wrzesniówkami pisać hihi bo u mnie tez sie na razie nic nie rusza

a Kira miała chyba na 18.00 więc może niedługo sie odezwie albo któraś napisze że już po...
 
reklama
Kira ale fajnie by bylo jakbyś urodziła w waszą rocznice,takie podwójne święto:tak:
ale biedna naprawde Ci wspólczuje,ciągle tylko jezdzisz i nie wiesz co jest grany,ale Twojemu synkowi chyba bardzo dobrze w swoim lokum,oby to cisnienie ylko Ci sie umiarkowało:dull:
 
Hej nie było mnie bo u nas burza za burzą :szok: a ja miałam skurcze BAAAAARDZO BOLESNE :szok::szok::szok: były już nawet co 7 min a teraz znów co 15 - 20 :-(więc to chyba znów nie to. Wybaczcie że nie odpiszę wszystkim po kolei ale się spieszę:-p

CZARNULA GRATULACJE I WSZYSTKIEGO DOBREGO :-D:-D:-D
 
Ola nie chciałam cie straszyc z tym fotelem bujanym tylko napisałam doświadczenia moich znajomych :tak:

Kira dobrze, ze jednak w domku :tak: tylko zeby te nasze chłopaki sie juz na coś zdecydowały :tak: ciekawe po kim takie uparciuchy? :szok::-D

Aniulka i Kasia wy to faktycznie chyba z wrześniówkami będziecie pisać :-D ale przynajmniej nie bedziecie same :-)

Gosia co z toba? daj znac :tak:
 
Gosia właśnie pytałam co z tobą a ty już napisałaś ze nadal 2w1 :tak: a te skurcze u ciebie to faktycznie dziwna sprawa bo trwają już baaaaaaaaaaaardzo długo :szok:

Ola ma najlepiej. Cały czas nic a jak ją teraz złapało to już konkretnie :tak:
 
hej mamusie!
Kira fajnie ze jestes, Twojemu synkowi to naprawde dobrze w brzuszku:-D, mam nadzieje ze juz niedługo pojawi sie czego i Tobie i nam tu wszytstkim zycze!
Aniulka mój to cholerny materialista tesc wiec nauczyłam sie juz z mezem ze liczymy tylko na siebie. A jakbym miała czekac czy da na wózek to dziecku kupiłabym wzek chyba na roczek a najlepsze jest to ze jak cos juz da to wszytscy musza wiedziec ale olewam to niebede sie przez niego stresowac :confused2:
Ola trzymam kciuki mam wrazenie zeto kwestia paru godzin i sie zacznie u Ciebie na dobe!
Janbor mam nadzieje ze u nas tez sie niedługo ruszy miedzy nami tylko 1dzien róznicy!

ciekawe jak inne dziewczyny Gosia, Mrozik, Monia itd....
 
Kira szczerze powiedziawszy to nie sadziłam, że Cie wypuszczą z tego szpitala, przy takim ciśnieniu:szok: ja nie wiem co sie dzieje teraz w szpitalach ale jakos nie cha nic przyspieszac tylko, ze w takim przypadku jak Twój to chyba nie ma co za długo zwlekac bo to chyba nie ejst za dobre dla dziecka.NO ale ja sie w sumie nie znam,a dzisiaj jak byłam na KTG to jedna dziewczyna powiedzuała, że jakas laska byla juz po terminie 14 dni i nadal nie chcieli wywoływac ale sie wreszcie wkurzyła, przyszła z mezem i wymusiła wywołanie.

Może rzeczywiscie Adas zrobi Wam prezent na rocznice:-) to by dopieor było:-)
 
reklama
Ja sie dzis porzegnam uciekam do łóżeczka juz, jutro sie zamelduje ale napewno póżniej bo miedzy 9-10 jestem w szpitalu.

Dobrej nocy, bezbolesnej i przespanej, no chyba ze sie zacznie to lekkich i bezbolesnych porodów!!!!
:-)
 
Do góry