reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

witam w ten pochmurny dzionek
co tu dzis taka cisza? śpicie wszystkie tak pogoda ja tez ledwo wstalam ,zjadłam i zaraz znowu sie połoze :D
a miałam umyc okno w kuchni ::) ::)
 
reklama
Witajcie :)
Byłam dzisiaj u lekarza :) i jest wszystko ok! :D
dzidzia waży 30 dag i ładnie się wierci :) Ale płci jeszcze niestety nie widać :(
wysyła mnie na wszystkie badania raz jeszcze :) no i schudłam prawie 2 kg :)
Moze za miesiąc jak pujde to będzie widać cos więcej :)
teraz uciekam juz spać,bo dzisiaj połowe rodzinki odwiedziliśmy ;)

dobranoc ;D
 
To dobrze czarnulka22, że z dzieckiem wszystko w porządku.
Tylko jak to jest, że my wszystkie tyjemy, a ty chudniesz? ;)
 
K@si@ pisze:
....
Tylko jak to jest, że my wszystkie tyjemy, a ty chudniesz? ;)

Ja dałam sobie czadu przy pierwszej ciąży i przytyłam aż 30 kg :( a teraz moja druga dzidzia dba o mame i nie daje by mamusia przytyła ;)

Np. dzisia byliśmy u rodziców mojego męża i jedliśmy lody :) a po powrocie do domu odrazu pogoniło mnie do WC bym wszystko zwruciła,a moja córeczka bardzo się z mamy śmiała jak słyszała jak mam zwraca :)

dobrej nocki brzuchatki ;)
 
Hejka! jak jak narazie przytyłam od poczatku moze ze 3kg, wiec nie jest zle...Czarnulka moje dziecko wazy tyle samo co twoje i tez nie bardzo było widac płeć ...mam nadzieje ze następnym razem sie juz ujawni.. :D pozdrawiam!
 
My wczoraj mielismy wizyte u gina z wynikami i krzywa , wyniki wzorcowe co mnie cieszy , nawet zelaza na razie nie musze brac .....doktor mowi ze moglabym ciut wiecej przytyc na razie na plusie od poczatku ciazy 2 kg , brzuchol wywalony wiec wydaje sie wiecej ;D
 
Witam dziewczynki! Musialam przeczytac 2 strony postow na tym watku :) Ale sie rozpisalyscie :)
Juz mi Was brakowalo!
Milego popoludnia.
Fajnie, ze wyniki badan macie ok, a co do plci - to predzej czy pozniej sie ujawni :)
 
To fajnie wam z tym tyciem, ja to juz zaczynam tyć książkowo czyli po pół kilo na tydzień ;D
 
reklama
No ja jestem ciekawa ile waze, bo wagi w domu sie nie dorobilam ;)
Jak bylam u ginek. pod koniec marca to okazalo sie, ze przytylam od poczatku niecale 3 kg. Zobaczymy teraz, bo juz mi ciasno sie robi w niektorych ciuszkach :)
 
Do góry