reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

reklama
JAAGA pisze:
O Czarnulka ja tez ide we czwartek do gina tylko ze na 18.30 i tez mam nadzieje, ze bedzie widac juz płec mojej dzidzi.. :D pozdrawiam!

a więc jutro razem zdamy relacje z wizyty :)


PROSZĘ WSZYSTKIE O KLIKNIĘCIE NA LINK  ;D


http://s146072992.onlinehome.us/100lat/swf/224.swf

Pati zaglądaj do nas często!!!!!!!!!! Pisz jak dzidzia!!!!!!!!!!! nie zostawiaj nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!



 
Witam wszystkich, a szczególnie nowe sierpniówki! Właśnie doczytałam, że Pati nam znika, chyba z powodu kompa. Trzymaj się Pati, mam nadzieję, że to chwilowe trudności.

Powiedzcie mi co ze szkołą rodzenia? Zamierzacie tam chodzić, wiecie jak to tam w ogóle wygląda? Bo ja bym chciała, tylko nie wiem czy z moim chłopem czy nie? Muszę pogadać z kimś kto chodził do tej blisko mnie? U mnie jest 10 zjęć, zakładając raz na tydzień, to właściwie musiałabym w przyszłym tygodniu zacząć. Dajcie znać co o tym myslicie? :)
 
Znalazłam już wątek, który mnie interesuje! Tak to jest jak sie tu zagląda raz na tydzień :)
 
reklama
Kasiu, Pati niestety odchodzi od nas, bo rozwiazuje umowe o internet... I juz jej nie bedzie z nami codziennie. Moze jednak uda jej sie zajrzec do nas chociaz od czasu do czasu.

PATI DAWAJ ZNAK JAK TYLKO BEDZIESZ MOGLA!!!
 
Do góry