reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

tez mysle,ze rozmowa powinna pomoc.Moze twoj mezczyzna boi sie o dziecko lub ciebie i nie jest swiadomy pewnych rzeczy.Czasami mam wrazenie,ze nadal ciezarne traktuje sie jakby byly chore i najlepiej poloyzc je na 9 miesiecy w lozku,bo wszystkiego nie wolno_Oczywiscie w tym okresie trzeba zadbac o siebie,ale bez przesady. Ja jadlam na to na co mialam ochote,pracowalam to 8 miesiaca ciazy,w domu tez wszystko robilam,bo poprostu czulam sie dobrze.Bylam bardzo aktywana w ciazy i teraz moja Nadia to bardzo ruchliwe dziecko:)
 
reklama
wielu mężczyzn tak ma, czasami strach przed zrobieniem krzywdy najbliższej a raczej najbliższym jest większy niż potrzeby seksualne ;-)
 
esperanza ja mam dokładnie tak samo :tak: pomijając pojedyncze razy kiedy naprawdę miałam ochotę na seks podczas ciąży, i które to razy miały miejsce w pierwszych miesiącach ciąży, nie mam w ogóle ochoty na igraszki. I też raz na jakiś czas dbam o faceta żeby mu się czegoś gdzieś za dużo nie nagromadziło :-)
na szczęście jest wyrozumiały i nie ma mi tego za złe :-D
 
ale on się nie boi.
jego argument to że przecież seks nie jest najważniejszy i on nawet mógłby przez całą ciąże nie uprawiać. nie rozumie mnie pod tym względem. :no:
czasem mam wrażenie że jeśli chodzi o takie seksualne rzeczy to on by chciał by go rozpieszczać a to powinno być na równo. oboje nawzajem siebie. co nie??
 
no ale przed cieza tez mial takie opory przed seksem? no oczywiscie,ze powinno byc na rowno_Oboje z parnterow powinni czerpac pzyjemnosc z seksu i ta przyjemnosc dawac. Musisz z nim porozmawiac,dlaczego nie chce sie kochac z Toba? moze jakis stres w pracy albo nie wiem,ma poporstu mniejszy poped seksulany niz Ty.
 
on sie boi co będzie potem, żadne z nas nie ma stałej pracy tylko zlecenie i niedługo nie będę pracować będę tylko w domu a i na niego większość spadnie utrzymanie rodziny. i się boi jak to będzie ja oczywiście też się boję
 
wiec moze to jest powodem braku ochoty na seks.Stres nie jest sprzymierzencem milosnych igraszek,ale postaraj sie mu wutlumaczyc,ze bez wzgledu na wszystko musicie sobie okazywac milosc i czulosc,zwlaszca teraz gdy spowdziewasz sie dziecka.Sama wiem po sobie,ze w czasie ciazy oczekiwalam od partnera wiecej czulosci,poczucie bezpieczenstwa i bycia kochana.
 
na początku dalej uprawialiśmy seks, lecz później kiedy mój brzuszek urósł mąż naciskał, ale ja się bałam, że malutkiej może coś się stać. Po ciąży nie miałam ochoty, po około pół roku po porodzie zdecydowaliśmy się ponownie współżyć ;)
 
o kurcze pol roku,podziwiam. My wrocilismy do milosnych igraszek 6 tyg po porodzie,ale wiadomo kazda inaczej znosi ciaze,porod i polog wiec teraz zycze tylko czasu na figlowanie;)
 
reklama
Są miesiące w których jest wielka ochota a są te w których się w ogóle nie potrzebuje seksu przynajmniej ja tak miałam :p ale ta najwieksza przychodzi wtedy gdy juz dziecko przyjedzie na swiat i trzeba troche odczekac hehe
 
Do góry