reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEX w ciąży lutowych mam :-)

ach te chlopy.. moj wczoraj wyskoczyl goły z lazienki po pizame no i wiadomo jak to sie skonczylo.
Tylko ze później trochę mnie cos zabolało i sie wystraszyłam..
Zawsze jednak taka obawa jest ze któryś "raz" wywoła poród..
bo w końcu to juz niedaleko...
 
reklama
mi też udało się wczoraj wykorzystać swojego męża. Ale jakoś szczególnie bardzo to się nie bronił:-) tyle, że u nas to raczej jeszcze nie ma charakteru przyśpieszenia porodu. czop na swoim miejscu, brzuch wysoko, więc możemy szaleć:-D
 
Maran jakto nic z tego???? Moj na noce pracuje juz od kilku miesiecy i bedzie jeszcze nastepny rok pewnie.Dopoki metra nie otworza.A mimo to znajdywalismy do tej pory czas na igraszki.Wiem ze Ala jest mala wiec jeszcze malo rozumie.My przy dwoch 6 latkach w domu wchodzilismy razem np.pod prysznic.Jak przez przypadek pytali dlaczego mama z tata w wanie to im tlumaczylismy ze tatus ma strasznie brudne plecki a sam nie moze siegnac to ja mu myje .Wiecej pytan nie bylo tym bardziej ze czasmi moj maz bierze prysznic z chlopakami wiec ich to nie razi ze wiecej niz 1 osoba w wanie stoi.Jak nie to zawsze zostaja wieczorne weeknedy.
 
Maran jakto nic z tego???? Moj na noce pracuje juz od kilku miesiecy i bedzie jeszcze nastepny rok pewnie.Dopoki metra nie otworza.A mimo to znajdywalismy do tej pory czas na igraszki.Wiem ze Ala jest mala wiec jeszcze malo rozumie.My przy dwoch 6 latkach w domu wchodzilismy razem np.pod prysznic.Jak przez przypadek pytali dlaczego mama z tata w wanie to im tlumaczylismy ze tatus ma strasznie brudne plecki a sam nie moze siegnac to ja mu myje .Wiecej pytan nie bylo tym bardziej ze czasmi moj maz bierze prysznic z chlopakami wiec ich to nie razi ze wiecej niz 1 osoba w wanie stoi.Jak nie to zawsze zostaja wieczorne weeknedy.
crazy mama :) no u nas to tylko w dni wolne mojego męza możemy sobie pozwolić na takie igraszki bo mąz tez tylko na nocki pracuje od rana odsypia do ok. 15stej później trzeba Alą sie zająć i nim ona zasnie to mąz znowu do pracy idzie, ale weekend ma w tym tygodniu wolny więc... może... może... i sie coś zorganizuje ;) trzeba korzystać póki jeszcze można bo później czas połogu i przymusowa abstynencje będzie... NO a TY musisz szybko swojego męża wykurować co bys też jeszcze coś z tego miała... ;)
 
reklama
Odwazne jestescie, ze zalozylyscie taki watek :) Dobrze, ze piszecie na takie tematy. Wg mnie kazda z nas ma inne upodobania i roznemozliwosci, tzn. rozne figury ciala, rozne ksztalty np brzuszka. Jednej pozycja na jezdzca moze pasowac, a druga bedzie wolala "od tylu". Ja z moim M to wlasnie w tym czasie co Wy jestescie zmienialismy co chwila pozycje. M podobala sie pozycja "od tylu" trzymajac mnie za brzuszek, badz posladeczki, nawet je poklepywal :)
 
Do góry