reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEN-przesypianie nocy

Ufff! czyli troche mi ulżyło jak poczytałam...

Iwonka.c masz rację ze są małe, ale skoro niektórym z nas udaje się ze dziecko samo zasypia to myślę, ze nie ma potrzeby tego zmieniać, zawsze będzie mniejszy problem potem, jak juz teraz beda przyzwyczajone do samodzielnego zasypiania... takie jest moje zdanie...i mam taką nadzieję...
 
reklama
Ufff! czyli troche mi ulżyło jak poczytałam...

Iwonka.c masz rację ze są małe, ale skoro niektórym z nas udaje się ze dziecko samo zasypia to myślę, ze nie ma potrzeby tego zmieniać, zawsze będzie mniejszy problem potem, jak juz teraz beda przyzwyczajone do samodzielnego zasypiania... takie jest moje zdanie...i mam taką nadzieję...
ELISABETH oczywiscie zgadzam sie z toba:tak:. To co napisalam dotyczy dzieci ktore nie umieja lub nie chca same zasypiac, bo zawsze przy rodzicach lepiej;-). Ja narazie malego nie probuje tego oduczac bo tak mu dobrze a i ja lubie sie wieczorem przytulic do niego:sorry::tak:
 
To co napisalam dotyczy dzieci ktore nie umieja lub nie chca same zasypiac, bo zawsze przy rodzicach lepiej;-).:sorry::tak:
Jasne że przy rodzicach lepiej, ja tez lubie sie do małego przytulać i fajnie było kiedy w nocy braliśmy go do naszego łóżka i tak dosypialiśmy do rana...ale w tym ze sam śpi tez widze plusy... śpię na środku łóżka a nie na bocznej desce:-)
 
Ja tam wole jak Adaś zasypia w łóżeczku. W końcu trzeba dbać o pożycie małżeńskie:-D Czasami jak obudzi sie w nocy i kategorycznie da nam do zrozumienia że nie chce sam spać w łóżeczku to bierzemy go do siebie ale nie chciałabym spać z nim codziennie bo jak śpi z nami to co chwile sie budzi i ani my ani on nie jesteśmy wyspani...
 
Ja usypiam obie moje córcie jednocześnie,kładę sie pomiędzy nimi,a one mnie ślinią sapią,gadają do ucha i zasypiają.Idą spać o 20.Hania zawsze pierwsza.Obie śpią w swoich łózkach.Usypiam je ponieważ to jest taki dobry moment na taki wtulenie się w mamę.Już nie długo to ja będę błagać o przytulanie się do nich.Jeżeli Hania sie przebudza,to czasem wystarczy położyć ja na jej ulubionym lewym boczku albo posmarować żelem na ząbki.To działa błyskawicznie. Ostatnio sie budzi o 6,ale jak ją wezmę do łóżka to przysypia na pół godzinki jeszcze.

Ale i tak ostatnio nie śpię zbyt dobrze.
1. nie mogę zasnąć.
2. Zuzia już miesiąc ma etap budzenia się w nocy o albo wołania mnie do siebie albo przychodzenia do mnie.Mówi,ze śni jej się tygrys:baffled:, albo ma stracha za kaloryferem.Te 4 latki................... długo by można o nich pisać...
 
ja kładę małą do naszego łóżka i tak sobie leżymy aż Ola uśnie.staram się robić to o tej samej porze(wtedy kiedy rybka mini-mini idzie spać).jak mała usypia to wtedy przenosze ją do jej łóżeczka.bardzo odpowiada nam takie usypianie.
 
Fajnie tak z maluchem zasnąć, ale ja zauważyłam że gdybym usypiała Kubę będąc w pokoju z nim, to on by nigdy nie zasnął, i zostaje opcja jak pisałam wcześniej... kładę do łóżka i wychodze z pokoju...
 
U Nas od jakiegos czasu duze zmiany nastały .... wczesniej Dawidek zasypiał (sam) ale na Naszym łóżku ... tak wiec moja obecnosc w pokoju była wskazana ... od pewnego czasu Dawidek dostaje butle w łóżeczku , konczy i ... ja wychodze z pokoju ...5 - 10 minut i młody śpi :happy2: ... jak dla mnie super ... i wiecej nie pisze, co by nie zapeszac :-D;-)
 
reklama
od pewnego czasu Dawidek dostaje butle w łóżeczku , konczy i ... ja wychodze z pokoju ...5 - 10 minut i młody śpi :happy2: ...

Hehhhhh :baffled::zawstydzona/y::sorry2:...to jednak są na świecie dzieci które zasypiają same...moje nie należy do tej grupy :blink:Mało tego...jak Amelusia zasypia to sprawdza czy jestem przy niej :baffled::eek::cool2:
 
Do góry