reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEN-przesypianie nocy

Kajenko u nas jest podobnie, jak w nocy zmieniałam Kubie pieluchę to go rozbudzałam, teraz robię to nad ranem i też jest bardzo napełniona ale na szczęście nie przecieka. Też mam trochę wyrzutów sumienia, ale czytałam, że najlepiej jak zakładamy papersy już na noc to żeby nałożyć grubą warstwę kremu, wtedy to chroni pupę, przynajmniej częściowo.
 
reklama
kajenko - ja nie budze malej, bo wtedy by mi nie zasnela. pieluszka jest rano pelna, czasem nawet cosik wycieknie, ale pupcie jest normalna. i tez jak elisabeth smaruje pucie przed noca mascia.
 
ja też pieluchę zmieniam po ok 10 godzinach!!!! :szok: jeju jak to brzmi!!!

ale Olek jak zje cycusia o 4 nad ranem to odrazu śpi i nie chce go budzić, a jak bym to robiła przed karmieniem to jest krzyk!

pampers czasem przecieka (ostanio często, bo mamy znów przeskok,teraz z 3 na 4), musze wyprobowac te huggisy polecane przez was.
 
Uff.. Troche uspokoilam swoje sumienie. :rolleyes:
Tez stosuje grubsza warstwe masci na noc :tak:

Popieram, Huggisy sa OK, ale tylko te super flex. Clasiki sa do niczego:no:
 
Wiecie, ja tylko przez pierwszy tydzień zmieniałam pieluchy w nocy, potem mi przeszło;) Właśnie dlatego żeby nie wybudzać Kubulka i nigdy nie miał żadnych odparzeń. Budził się i jadł na śpiąco. Stosujemy też Huggiesy flexy (classic słyszałam że są dużo gorsze), pampersy są do dupy chciałoby sie powiedzieć, ale moim zdaniem nawet do dupy się nie nadają:-D, często mi przeciekały. Po antybiotykach jedynie UWAGA na częstsze zmiany pieluch, bo kupcia robi się jakaś bardziej "wyżerająca". Kubus nadal wojuje nocami, ale już tak co 4 godzinki:)
 
Asiuk masz malego glodomorka, tez tak mialam u mnie pomogla kaszka ( mozesz pomieszac z twoim mlekiem jesli karmisz ) podawalam tylko kilka dni i synek zalapal ze nocka jest do spania :-)
Teraz juz przesypia pieknie ale zawsze staram sie go wyglodzic troszke ( zrobic wieksza przerwe niz zwykle ) wieczorem to wtedy zje wiecej i spi pozniej do rana.
 
A MY MAMY NOC "Z BAŃKI"
MALUCH BUDZIL SIE CO 2,3 GODZINY PRZEZ TE CHOLERN..... GORACZKĘ....
NIE WIEM JAK MOJ MĄŻ POSZEDL DZIŚ DO PRACY...JA SIE RATUJĘ KAWĄ...
 
reklama
Ja juz wariuję. Kubuś fiksuje i budzi sie w nocy 23.00, 1, 3, 4 , 5 i cholera go wie po co, bo jeśc to tak byle ciut, poprostu nie chce spać, jak go wezmę na ręce to fika i się cieszy, a jak położe to w ryk, ale w dzień to wcale nie śpi jakoś dużo. Nie wiem co z tym fantem zrobić.
 
Do góry