reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEN-przesypianie nocy

KOCHANE u nas juz znacznie lepiej...Maciej zdrowieje a przez to znowu śpi całe noce:tak: ...kłade go o 22:00 a wstaje 7:00, 8:00..zje i dalej w kimke..niekiedy do 10:00,11:00:-) :-) :-)
..ale powiem Wam ze jak ja wstaje z nim o 11:00 to jestem bardziej zmęczona niz jabym stala o 8:00.
Ale co do pewnych wieczornych praktyk to postępuje podobnie jak MoniQa..czyli juz po 18:00 staram sie by maluch nie spał...no chyba ze padnie mi na rekach..jak to juz wielokrotnie zrobil...wtedy pozwalam aby sie zdrzemnąl 20 min i go wybudzam.
Jesli chodzi o dzien to standartowo przesypia mi 1,5 do 2 godzin za jednym razem...ale potrafi mnie jeszcze zaskakiwac i przespac 3 godziny....zupelnie jak noworodek;-)

Przyznam Wam kochane ze drugiego takiego śpiocha tez moglabym miec :-)


 
reklama
No ja dzisiejszej nocy przeżyłam szok:szok: Mój Wiktor jak zjadł o 19.30 130 mojego mleka i 90 Nutramigenu, i jak zasnął o 21 tak się obudził dopiero o 3 rano na jedzonko:szok: Oczywiście ja zamiast spać, wstawałam średnio co godzinkę sprawdzić czy mu nic nie jest że tak długo śpi:-D Ciekawa jestem czy to był ewenement w wykonaniu mojego synka czy nastaną czasy nocnego snu:eek: :-D
 
nadia moj Olus też tak zaczynał i teraz śpi fajnie dlugo. I również pierwszą noc budziłam się sprawdzać czy wszystko wporządku :tak: myślałam, że to jednorazowy wybryk, bo później pare nocy jeszcze się budził co pare godzin ale w sumie dążył do przedłużenia snu.:laugh2: I teraz cieszę się przespanymi 8 godzinami. Mam nadzieje, że i w twoim przypadku będzie tak samo.
 
zazdroszczę wam dziewczyny, ja jeszcze nie zaznałam od ponad 4 miesięcy przespanej nocy, a ostatnio wstaje nawet po 6, 7 razy, bo jak nie jeden płacze to drugi...:sick:
 
Uj Basiu biedna Ty jesteś, ale nie martw się jeszcze jakieś 2-3 lata i noce będą nasze ;-)
 
Mam zagwózdkę - Ala do tej pory spała ładnie w nocy a od tygodnia budzi sie co 2 godzinki jak z zegarkiem i jest głodna bo łapczywie je chwilkę i zasypia

Czy powodem może być marna jakość mojego mleka - może powinnam ja dokarmić w nocy?
 
Agnieszka wczoraj w jakiejś gazecie czytalam, że maleństwo jest juz starsze i potrzebuje więcej jedzonka, ponoć tak się dzieje po 3 tygodniu i 3 miesiącu
 
dziewczyny nie obraźcie sie ale jak tak czytam ze wasze dzieci edące na piersi spią po 10godzin to jakos mi sie wierzyc nie chce...to jakas bzdura!!!! Jak noworodek moze tyle spac........nie wierze wam jakos...moje dziecko maxymalnie spi po 3 a ma 6 miesiecy...
 
reklama
Do góry