reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen maluszkow

kania, przykro mi :-(

U nas podobnie jak u makuc, zasypianie nocne jest raczej lajtowe, na ogół pada ze zmęczenia ;-) ale co się dzieje potem w nocy to już inna historia :baffled: no i zasypianie w dzień czasem sprawia nam jeszcze problemy :dry:
 
reklama
sheeney u nas jest podobnie....niuńka ma dwie drzemki w ciągu dnia i przeważnie jeśli tak pierwsza trwa 1-1,5 to ta druga 40 minut i odwrotnie. Jesli chodzi o zasypianie nocne to zasypia sama w łózeczku ale niestety ja musze przy niej być:/// pare fikołków wywinie i zasypia;) przed 20 już śpi. Pobudki różnie...czasem w ogóle się nie budzi a czasami raz lub dwa
 
nie no musze się pochwalic: Alicja nam dzisiaj pierwszy raz calusieńką noc bez miauknięcia przespała :szok: zasnęła o 19 a wstała o 7 [przez co d. się do pracy spóźnił :-p] w szoku jestem.
 
Ika ja właśnie ubolewam nad tymi drzemkami w dzień ;/ Kiedyś były dwie 1,5 i 2h teraz tylko 1-1,5 i druga 45 min. tak jak jest cykl snu. Widzę, że jest niewyspana, ale za żadne skarby nie da się uśpić ponownie. Mam nadzieję, że to skok i wróci do normy. Najbardziej zależy mi na drzemce po obiedzie, żeby była co najmniej 2h. Ta do południowa pierwsza poleci out.
W nocy śpi od 20 do 7-8 rano. Ostatnio niestety budzi się po 45 min i później po kolejnych 45 :( przeraźliwy płacz ! Taki ze strachu czy cóś ??
Na szczęście szybciutko zasypia, bez lulania, bo nawet nie wyciągam jej z łóżeczka. Pogłaszczę po pleckach, dam smoka i zasypia.
 
Makuc - Gratulacje!!! :-)

No u nas na razie tylko 2 nocki w całości przespane - pierwsza ze 2 tyg. temu i druga przedwczoraj. Dziś było kiepsko bo katarek i bdził się wiele razy, ale jadł dopiero koło 5 rano, więc luzik - nie jest źle. Bo wcześniej 2 karmienia nocne mieliśmy.


Z dziennymi drzemkami też u nas lipa - coraz krótsze i często już nie dwie a tylko jedna. No ale co zrobić - dzieciaczki dorastają:sorry2: A te nocne pobudki z wrzaskiem to może efekt ząbkowania? U nas jak ząbki idą to jest masa takich pobudek w nocy.
 
makuc, ciesze się razem z Tobą :-) może to początek samych przespanych nocek :rolleyes2:

maga, no u nas też takie pobudki i jeszcze nie odkryłam dlaczego :-(
 
reklama
Do góry