reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen maluszkow

reklama
mój zasypia normalnie, ale co będzie w nocy...
chyba naprawdę ząbki, bo dzisiaj aż mu krewka z dziąsła leciała. to możliwe, że od rosnących zębów??
 
mamaagusi, współczuje, oby nocka była spokojna!

nat, wydaje mi się że możliwe, chyba nice pisała własnie o krwi z dziąsła przy wychodzeniu ząbków :tak:


A u nas nowych zębolków nie widać :no: a pobudki w nocy nadal Ptysiek uskutecznia :dry:raz częściej raz rzadziej hmmm :eek:
 
NAT wydaje mi się, że tak.w końcu dziąsło to tkanka ukrwiona jak każda inna... u nas podczas przebijania się górnych jedynek w miejscu gdzie się przebijał ząb była krew - tak jakby w kąciku tej szparki robionej przez zęba [kiepsko to opisałam ale nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć]
 
mój zasypia normalnie, ale co będzie w nocy...
chyba naprawdę ząbki, bo dzisiaj aż mu krewka z dziąsła leciała. to możliwe, że od rosnących zębów??

Możliwe - u nas przy górnych dwójkach leciała krew i to tak że na ustach była i nie wiedziałam co się stało, myślałam że się wyrżnął.

U nas była faza histerii przy zasypianiu, ale już przeszła i znowu jest tak że się kładzie małego do łóżeczka, wychodzi i cisza i spokój. Sam sobie ładnie zasypia. Mi się wydaje, że wtedy to był u nas skok. A te budzenie się w nocy z wrzaskiem to u nas jestem pewna że w 98% przypadków to przez ząbki. Czasem bardzo długo ząb może wychodzić i boli nie tylko przy samym przebijaniu końcowym, tylko w ogóle jak do góry idzie powoli. U nas też w dzień bywają takie pobudki z drzemki z wrzaskiem i potem godzina ryków z tarciem szczęki itp.
 
NICE U nas w dzień też takie akcje są. najgorsze jest to, że Alicja np. bawi się sama ładnie, śmieje się itp itd. a nagle ni z tego, ni z owego rzuca zabawką i płacze wkladając palce do buzi. Ale przecież non stop na lekach przeciwbólowych być nie może :-(
ROXI o dziwo tak :laugh2: (tfu, tfuuu). Wczoraj Młoda o 19 spać pojszła a wstała dzisiaj o 8.00 :szok: w szoku jestem.
 
reklama
MAKUC to naprawdę zazdroszczę!
NICE dzięki! ja właśnie też w pierwszej chwili myślałam, że się wywalił, ale nie bardzo miał jak i gdzie, więc tak pomyślałam, że może to zęby.

przede mną najprawdopodobniej piękny sen w sobotę - mały pójdzie spać do dziadków ;-)
 
Do góry