reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen maluszkow

Happybeti z moim dzieckiem reguły nie ma. Czasem ma jedną drzemkę, czasem dwie. Prawie zawsze koło 9 udaje się na drzemkę. Ale już czas jej jest całkiem nieprzewidywalny. Jak dzisiaj ja jestem mega śpiąca to trwało to niecałe 30 minut. Wczoraj spał prawie 2h (to mu się zdarza o wiele rzadziej).
No i druga drzemka jeśli jest to ok.14, ale to już naprawdę różnie bywa. Wczoraj np nie było.
 
reklama
o to u nas ostatnio drzemki tez nie maja zadnej reguly+wczoraj np bylo fatalnie.pierwsza drzemka o 11 pol godz,pozniej nic az tu nagle o 18 nastepna tylko ze spal do 21:szok:przerwa do 24 czyli owsiki w dupce i zabawa na calego a noc cala w jekach i placzach
 
Bożem niech Ci będą dzięki za tę noc! Jak poszedł po 20 spać to przez 23 się trochę napił, ale po 23 juz głód go dopadł bo o 14 ostatni posiłek jadł, więc 270 wytrąbił mleka i dospał do 4.30:D szok ! o 4.30 wypił trochęherbatki, i od 5.30 już wierciuchowy sen, ale do 6,30 dospał wypił 180 mleka i dospał do 8.30 :D wyspałam się jak nigdy. 3 pobudki sąjak wybawienie, szczególnie ta dłuższa przerwa nocna. Ale za to jak wstał o 8.30 to dopiero teraz usnał. ale ostatnio ma tylko tę jedną drzemke.
 
u nas juz nie ma jedzenia nocnego za to jest wieriuch i lunatykowanie jak to nazwalam ostatnio, i z dwoch robie sie 1 drzemka, buuuu, minely te stare dobre czasy cc oto dzieci spaly i spaly
 
reklama
A moja to wlasnie teraz jak jest starsza to wiecej śpi czasem nawet uda jej sie dwugodzinną drzemkę zaliczyć bo na początku to 4 drzemki w ciągu dnia po pół godz a nawet czasami nie.ale co sie dziwic ja to podobno po 15 minut spałam.
 
Do góry