reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen maluszkow

moja poduchy nie ma i narazie mieć nie będzie dopóki nie odpakuję pościeli ;-). Narazie nadal śpi w rożku tyko, że my mamy taki duży więc sie mieści a w ziemie będzie spała w śpiworku...
 
reklama
U nas Łukasz śpi od początku na takiej cienkiej poduszce jak naleśnik i ma kołderkę. Zresztą zauważyłam że on bardzo lubi tulić się do "jaśków". Potrafi w dzień wziąć jednego z łóżka, położyć na podłodze i się na nim kłaść i tulić, wtedy to dla mnie znak że czas na drzemkę :)

W czym kładzie spać dzieciaki?
My nadal śpimy w pajacach, rampersach w zależności od pogody.
Zostawiacie dzieciom gołe stopy na noc?
 
Natalka przez dzień śpi w samych bodach z krótkim rękawkiem - bez skarpet
Na noc zakładam jej długi rękawek i spodenki z piżamy , albo rampersik z długim rękawkiem - czasem zakładam skarpetki
Ostatnio ubrałam jej śpiochy tak z ciekawości. Dawno nie nosiła żadnych i śmiać mi się chciało bo próbowała w nich chodzić, ale jakoś nie potrafiła ,przewracała się.;-)
 
U nas to różnie bywa- w zależności od temperatury nocą.Od samego body z krótkim rękawem,poprzez body+spodenki (bez skarpetek),do pajaca z zakrytymi stópkami.Okryta zawsze tą samą cienką kołderką.
 
Kamilek śpi w body z krótkim rękawkiem i spodniami z piżamki z gołymi stópkami bo gdybym mu założyła skarpetki to by je od razu zdjął..czasem jak jest zimniej to mu muszę rajstopki założyć wtedy mam pewność że nóżki mu nie zmarzną
 
reklama
U nas też w zależności od pogody, jak jest cieplejsza noc to tylko bodziak na krótki rękaw i przykryty kocykiem, jak nocka zimniejsza to bodziak z długim rękawem i spodenki z zakrytymi nóżkami, takie pół śpiochy, bo on się strasznie rozkopuje i w efekcie tego i tak śpi bez kocyka ;) A skarpetek na noc bym nie zakładała żeby nóżka w nocy sobie odpoczęła :)
 
Do góry