reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen maluszkow

reklama
też mamy właśnie płaską, na noc nie będę jej dawać podusi
Dziwię się , że te nasze dzieciaczki potrafią spać w poprzek łóżeczką, z nogami wywalonymi na szczeble :-D
 
Ja się ostatnio w szok wprawiłam jak moje dziecię spało, musiałam jej głowy szukać wśród miśków, koca a nogi między szczebelkami.
 
Ja też się nie mogę nadziwić,że w takiej pozycji można spać.Ale jak dla mnie bardziej dziwna pozycja była jak Krzyś byl malutki i nie przekręcał się na boki jeszcze.Gdy leżał na plecach to głowę całkiem wyginał w jedną stronę tak że policzkiem dotykał poduszki,mnie od samego patrzenia szyja bolała:-)
 
a moja odkad ma lozeczko to spi na poduszce ale takiej dla maluszkow -niezbyt nabombiona, i pod kolderka. kocha swoje lozeczko i posciel bo jak jest zmeczona i wkladam do lozeczka to az kwili z radosci i rozciaga sie ile wlezie. nigdy sie nie nakryla a raczej sie rozkopuje i rano jak wchodze do pokoju to widze mloda w poprzek lozka nogi wywalone na szczebelkach prawie pod katem prostym- ja tez tak spalam:)))))
 
Amelka śpi na poduszeczce od początku- jak była maleńka,to miała taką płaską,teraz już jej dałam "normalną".Ja wiem,że poduszka niby nie jest dziecku potrzebna,ale wydaje mi sie,że jej tak "przytulniej".Zresztą,jak była mniejsza to i tak przeważnie ze mną spała,na poduszce,więc i do łóżeczka jej dałam.
 
reklama
mój nawet jak śpi czasem ze mną (np.w ciągu dnia) to odsuwam poduszkę.
CZARODZIEJKAM no mnie też właśnie to najbardziej dziwiło i aż się zastanawiałam czy to normalne
 
Do góry