reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen i spanie

u nas odpukac - pomijajac fakt, ze zrobiła sobie ze mnie maskotke przytulanke przed snem scisnie mnie za szyje, bawi sie włosami cacy cacy ..i tak nieraz przez godzine..to jest OK - bo jak zasnie powiedzmy ok 22 to spi do 8.30-9..cała nocka bez budzenia..karmienia:tak:
 
reklama
A ja zauważyłam że od pewnego czasu Kuba potrzebuje w ciągu dnia czegoś w rodzaju wyciszenia. Wyglada wtedy jakby był senny. Wspina się na łóżeczko żeby go wsadzić do środka przytula swojego misiaka i tak sobie leży z otwartymi oczami z pół godzinki, po czym wstaje z nowymi bateryjkami :-) kiedyś myślałam że nie może zasnąć, ale w końcu zajarzyłam że to takie wyciszenie z nadmiaru bodźców
 
A jaśli chodzi o szczebelki to u nas tak jak pisałam na miejscu, ale tylko patrzeć jak mój zbój nauczy sie wyłazić wierzchem :-) Dzis go przykukałam jak wspiął sie po szufladzie i ochraniaczu i kombinował jakby tu nogę przełożyć. Wogóle moje dziecko ma ostatnio manię wspinaczki. Normalnie jak jakaś kozica górska, byle o coś noge zaczepić i do góry :-D
 
U nas też mania wspinaczki :) a dziś było wielkie bum - chyba wczoraj pisałam jak KArol wymyślił sobie bieganie po naszym łóżku...dziś jak mąż sięgał piżamę, Karol momentalnie na nogi na naszym łóżku i biegiem w stronę brzegu i ...zrobił jakieś dziwne salto, wylądował na ziemi, ma śliwę na czole i płacz był porządny...aż się martwiliśmy, no ale śpi spokojnie - mam nadzieję że wszystko ok...
 
Oj bidulek Karolek:tak:Całuski w śliweczkę:-)
A u nas dziś spokojny poranek czyli te poranne płakanie było przez ząbki:tak:bo akurat mu się przebiły:tak:i nie było dziś płaczu i jeszcze śpi:-)
 
reklama
Do góry