reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen i spanie

Wojciaszek daje nam się wysypiać ostatnio, bo budzi się miedzy 7.20, a 7.40. A my i tak wtedy wstajemy do pracy. A poza tym jak już się obudzi, to bawi się sam cichutko w łóżeczku. Oczywiście dopóki widzi, że śpimy, bo jak zobaczy, że ktoś się rusza.... koniec spania!!!!:-)
 
reklama
Moje maluchy jeszcze spią a mama buszuje po BB:-D A wiecie co mnie zastanawia? Zawsze jak założę Matiemu skarpetki na stópki na noc to rano jak się budzi ich nie ma? I trzeba je szukac w pościeli:-D
 
U nas na spanie nie moge az tak nazekac....Spi w sumie coraz to lepiej a rano nawet do 10,00 moge sobie pospac bo mloda najpierw przyjdzie i sie bawi,potem wskoczy do nas do lozka,ja wlaczam jej tv i potrafi tak pol godziny lezec z nami i patrzec...Jk ejj sie znudzi zaczyna ciagnac nas za wlosy albo po nas skakac...A czasami to sie wtuli miedzy nas i spi:-D
 
Wojciaszek - gdzie masz baterie???? , maly predatorze!!!:-):-):-)
A Mati sie budzi w nocy o 4 i ani rusz bez cyca, spi z nami i w kolko chce cyca - pociac sie mozna
chyba musze sobie naprawde postanowic ze koniec z cycaniem, bo mnie zameczy

a zasypia tak kolo 20 i spi do 7.30
w dzien jedna drzemka 1godz15 min

Mati tak jak Zosia - jak mamy imprezke to tez mu nic nie przeszkadza i spi...
 
Mamoot witam w klubie mam króliczków Duracell ;) Dziś u nas ze spaniem tez była tragedia, co prawda przespał w ciągu dnia z godzinke, ale patrząc że wstał przed 8 i zasnął po 20 (tez z długim płaczem i protestami) no to nie było tego spania zbyt wiele...
 
reklama
Wiecie co moje dziecko to anioł ostatnio :-) grzeczniutka jest , sama zaczeła się bawić i przepięknie śpi !!!!!!!! MIałyśmy swego czasu problemy ze snem w dzień ale on już zniknoł . ZOśka cudownie zasypia w swoim łóżeczku po obiadku a ja mam więcej czasu na bb :-)
 
Do góry